Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan erőltetnem kell az...

Komolyan erőltetnem kell az életemet, akkor is ha nem kívánom már tovább játszani a szerepemet?

Figyelt kérdés
Anyám mostanában hajtogassa H becsüljem meg magam.. mivel munkám van végre, de nincs erkölcsi joga hogy ilyet kérjen tőlem, ő sosem becsült engem, soha nem nézett semmibe. De nem csak ez az oka, nem akarom erőltetni tovább ezt a sz@rt.. nincs semmi örömöm belőle, nem is volt, és nyilván nem is lesz. Ha legalább egy ember lenne, aki miatt tovább nyomnám de senkim sincs.

2018. júl. 22. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Hát addig nem lesz senkid, amíg nem lesz jó mennyiségű pénzed.

Ha a munkád jól fizet, akkor évek alatt össze tudod szedni azt a szintet, amikor vonzónak fognak találni.

2018. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaid? Apukád? Tesód?
2018. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1: Egyszerűcske lelkivilagod lehet. Ezesetben nem te leszel a vonzó, hanem a pénzed.
2018. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Soha ne valaki más miatt akard jól érezni magad, hanem saját magad miatt. Hülye példa, de a kullancs sem a nősténye miatt fúródik beléd, hanem mert ő maga akar jóllakni a véreddel. Attól még hogy nincs lány, nincsenek barátok nem kell úgy élned mint egy száműzöttnek, Te magad is gondoskodhatsz magadról. Akkor is tehetsz magadért valami ha csak Te fogsz egyedül örülni az eredménynek. De már az is valami, mert akkor mégis történt valami pozitív változás az életedben. Én is egyedül vagyok már évek óta, de nem hanyagolom el magam, sőt, még utazni is szoktam egyedül és egyszer sem volt rossz élményem ez miatt. Tudom, hogy nehéz, meg rossz látni, hogy mindenkinek van párja, de ne foglalkozz vele, majd lesz Neked is, csak ne hagyd el magad.
2018. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!