Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vajon húzódik egy komolyabb...

Drazicc kérdése:

Vajon húzódik egy komolyabb gond a csuklófájdalmam alatt, vagy csak nem hagytam elég időt, hogy begyógyuljon mielőtt erőltetném?

Figyelt kérdés

3 hónapja favágás közben megcsavarodott a csuklóm, azóta ha bármi nehezebbet emelek fáj az ulnáris rész (kijujj alatt).

Ha nem erőltetem akkor szinte egyáltalán nem érzek semmit, viszont azóta kétszer is vissza akartam térni a testépítéshez és mindkétszer elkezdet megint fájni amint súlyokat emeltem. Lehetséges komolyabb dolog mögötte, vagy egyszerűen azért van mert nem hagytam elég időt begyógyulni? (kézsebészetre jövőhéten megyek csak gondolom rákérdezek hátha valakinek volt már ilyen).


2018. márc. 9. 19:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!