Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy az az...

Miért van az, hogy az az ember akinek állítólag nagyon fontos vagyok, nem ír, pedig külön megkértem hogy írjon?

Figyelt kérdés

De ez van mindenkivel. Ha én nem írok, akkor senki se ír magától. És ez kivcsit irritáló.


Megjegyzem. Olyan barátokkal tartom így a kapcsolatot, akik messze laknak tőlem. Szóval nem olyan, aki mondjuk a 2. szomszédba lakik.


2018. júl. 24. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Mert dolga van, nincs kedve hozzád, nem vagy annyira fontos neki, mint ahogy azt te hiszed stb stb. 1000 oka lehet.


Ami a legfontosabb: ne erőszakoskodj.. ne akard minden áron, hogy írjon, ne erőszakold ki belőle, ne kérd számon!


Majd ír ha akar. Vagy nem.

2018. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Majd ír, amikor keresni akar, nem kell erőszakosnak lenni. Szerintem szoros barátságban sem kötelező minden nap vagy akár minden héten beszélgetni, az ilyen chatelgetés amúgy se ad túl sok mindent az emberi kapcsolatokhoz szerintem.

A legközelebbi barátaim mind más országban élnek, de mi sem keressük egymást minden nap, sőt, elfoglaltabb időszakban heti vagy havi szinten sem, simán kimarad néha 2-3 hónap is akár 1-1 Skype között (chatelni senkivel sem szoktam, maximum rövidebb megbeszélnivalóknál), de ettől még semmivel sem kevesebb a barátságunk és tudom, hogy bármikor bármiben számíthatok rájuk, mint ahogy ők is rám.

2018. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szar az ilyen barátság, ahol távol laktok. Igazi barátokat kéne keress, akikkel találkozol is, nem csak írkálsz.


Teljesen megértem, ha a legtöbb embernek nincs kedve az ilyen “barátsághoz”, inkább élőben barátkoznak.

2018. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezért félrevezető a net. A valóságban rád figyelne, így meg csak egy sms-vagy. Én is sokat járok külföldre de a valóság áradata miatt sokszor elfelejtek írni anyuéknak hogy megérkeztem és minden rendben van, holott fontosak nekem.


De ennyit ér a valóság és ennyit a virtuális világ. A valóságnak nagyobb az ereje, és nem arról árulkodik, hogy szeretnek e téged vagy sem. Ez az út borzalmas út, ne így gondolkozz, mert örökké depressziós leszel, ha az interneten keresztül méred a kapcsolataid értékét...

2018. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sz.r beismerni biztos denagy valoszinuseggel szimplan nem erdekled
2018. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!