Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi az ideális súly?

TumTaker kérdése:

Mennyi az ideális súly?

Figyelt kérdés

Üdv!183 cm és 93.4 kg-am vagyok?Ez normális vagy fogyókúráznom kellene?


16/f



2018. júl. 25. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
80-90 kg körül lenne szemre az ideális. De nem mindegy, hogy a súlyod hány százaléka izom, mennyi zsír.
2018. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van rajtad plusz. Testzsírszázalékot mérj, az többet mond.
2018. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy naturál maxra lennél gyúrva, na akkor lenne jó ez a súly szálkásan. Némi fedettséggel még nincs baj, szóval ha a naturál maxnak a hozzávetőleges közelében vagy, az még pöpec. 16 évesen nem tudom, van-e erre esély.


Egyébként határozottan van felesleged. De miért tőlünk kérdezed, mi csak 2 számot látunk, téged nem. Sok múlik a testalkaton, ugyebár az izomtömegen s még valami az ízlésen is, nem mindenkinek muszáj szálkásnak lennie fiúként sem. Pár kiló normálisan eloszló plusz nem gond.


Van, aki a te magasságoddal 75 kilósan is pocakos, ehhez még különöebben izomgyengének sem kell lenni. De hogy veled mi van? 10 kiló plusz vagy 30, mert minimális izmod van? Fogalmam sem lehet.

2018. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. 80 kg körül lenne az ideális. Főleg 16 évesen általában mindenki a legkarcsúbb, a későbbiekben még híznak is erre. Szerintem neked éppen ezért fogynod kéne egy kicsit.
2018. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vészes, de ideálisabb lenne egy 10-est leadnod. Én 182/80 vagyok, és azért még rajtam is van láthatóan felesleg.
2018. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!😁
2018. júl. 25. 22:59
 7/8 -remete- ***** válasza:
Magassag minusz 100 igy nézd. 187 cm vagyok 87 kg kellene lennem elvagyok hizva a térdemen keresztül érzem. 113 kg nem keves plusz van rajtam. Ahogy fentebb is irták számít izom vagy zsir. De mindenképp plusz. Szal csak ésszel.
2018. júl. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben!Neked is sok sikert a fogyókúrában:)
2018. júl. 26. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!