Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te megtudsz elégedni azzal...

Te megtudsz elégedni azzal amid van?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan ez jön de nekem sehogyan nem megy.


Egyszerre akarok mindent, de soha nincs egyszerre meg semmi :D


Folyamatosan k**an a tököm valamivel.


2018. júl. 25. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fizikailag,tehát eszközök stb vagy lelkileg? Lelkileg nem igazán,mert lelki törődést nem igazán kapok,nem lennék boldogabb egy iphone X-től sem..
2018. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Általában nem, amint elértem egy célt, már tűzöm is ki a következőt, az életem a folyamatos fejlődésről, tanulásról, tapasztalásról szól, nem sokáig ragadok bele egy "alap" állapotba. Viszont a céljaim egyrészt realisztikusak, másrészt pedig nem akarok mindent azonnal, mert pontosan tudom, hogy idő és kitartó munka kell ahhoz, hogy megteremtsek valamit. Nem sürgetem, nem elégetlenkedek, azzal nem érek semmit, csak hátráltat. A nagyobb célokat pedig úgymond "részfeladatokra" osztom és szépen haladok feléjük, fokozatosan lépem a "szinteket" és így közben nem veszik ki belőlem a motiváció sem. Emellett a legapróbb dolgok is örömet tudnak okozni.
2018. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem még kellene úgy 100 milla.
2018. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mert mivel tudom hogy nincs értelme semmit se szerezni hiszen úgy is meghalnék így nincs semmim. Akinek van az halálakor csak többet veszít mint akinek nincs. Emlékeid pénzed vagyonod az aki szeret meg a luxusvillád Balin és még a jachtod is el fog veszni halálod pillanatában és csak többet fogsz bukni mint az aki meghalt de semmije se volt. Ezért lennék írtó depressziós ha én lennék a világ legokosabb lénye mert ha meghalnék sokkal többet veszítenék mint az összes többi lény. Szerintem az intelligencia a legnagyobb érték. Örökké élni meg nem lehet mert az örökké mennyi idő föl kell fogni. Sokkal több mint ahány atom van az egész világban * ahány atom van az egész világban * ahány atom van az egész világban * ahány atom van az egész világban *ahány atom van az egész világban *ahány atom van az egész világban * ahány nanoszekundum óta létezik a Föld × 1000000000 trillió év. Egy idő után ha valaki örök életű és sokat él már nemtapasztalhat újat és nem történhet új vele csak akkor ha felejt. Erre rájöttek sok ókori filozófusok és matematikusok és öngyilkosok lettek. Görög filozófusoknak az életrajzát ha olvasod rájössz. Ezért van hogy a legintelligensebb országokban van a legtöbb öngyilkos azaz Japánban és Grönlandon . Ókori görög filozófusok azt mondták, hogy ha valaki eléri a megvilágosodást rájön arra hogy semmi értelme az életének és egyből letargikus depresszióba esik. A világ legokosabb embere Christopher Langan sima farmer Amerika kontinensen.
2018. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg.
2018. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, családom leszar, barátnőm nincs vagy 5-6 éve, barátaim közül is csak 1-2-vel tartom a kapcsolatot. Lelkileg semmim nincs.


Anyagilag próbálom kompenzálni, de marhára nem vagyok elégedett. Mindent nulláról kellett egy félbehagyott egyetem után felépítenem így se kocsim, se lakásom, marad a panelban szoba bérlés.


Plusz látom hogy akik helyett dolgozom azok milliókat keresnek az általam elvégzett munkával, nekem meg kiszúrják a szemem aprópénzzel. Persze hogy kivan a tököm.

2018. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg. Qrvára sajnállak hogy neked még ez a gondod, problémád a legnagyobb.
2018. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!