Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, ha így elcsesztem 3...

Gáz, ha így elcsesztem 3 teljes évet az életemből?

Figyelt kérdés

Gimi után elmentem egy 2 éves OKJ-ra.Közben rájöttem higy ez egyáltalán nem érdekel.De azért elvégeztem.Kaptam egy semmit sem érő papírt,elhelyezkedni nem lehet vele.

Szóval jelentkeztem egyetemre.Az első szakra ahova jelentkeztem,nem vettek fel,csak a 2.-ra.Beiratkoztam.De rájöttem hogy egy másik szak érdekel szóval 1 év után otthagytam mert felvételiztem a másik alapszakra.



2018. júl. 26. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
És ez még meddig tart?
2018. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

>:D

Hát figyelj, ha ez megnyugtat nem vagy egyedül. 2évig jártam egy egyetemre ami nem érdekelt, ezért úgy döntöttem, hogy ott hagyom a fenébe. Jó későn, ezért fizethetek az államnak 1milliót. Most felvételiztem egy másik egyetemre ami sem biztos hogy jó lesz.


Sok ezer ember van ilyen helyzetben mint te, és végülis még nincs elcseszve semmi. Legalábbis szerintem.

Biztos látod, hogy a régi osztálytársaid már most fognak végezni, dolgoznak, szüleidtől is hallod. Nem valami jó ha minden nap hozzád vágják ezt mint nálam, dehát ez van. Inkább cseszek el 3évet az életemből és megyek oda ami érdekel, minthogy olyan dolgot tanuljak ami abszolúte nem izgat.

2018. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Hasonló cipő. Elvégeztem egy kétéves okj-t nem érdekelt, mentem egy másikra, az se fogott meg, most visszatértem az első szak alfajára, de kezdek gondolkodni, hogy okkal nem akartam ezt :DDD Hát inkább tanulok, hátha miközben elmélyedek benne, megjön hozzá a kedvem.
2018. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Nézd, én 20 évet csesztem el nagyjából, oké nagyrészt beteg voltam, szerintem 3 év nem nagy baj.
2018. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Egyrészt nem sok, ha elélsz 90 évig. Másrészt sok, mert semmire nem mész a téblábolással és közben múlik az idő, olyan korba érsz, amikor már a saját családdal kellene foglalkozni. Próbálj meg elmélyültebben gondolkodni és megismerni saját magadat,,mert ott van a baj oka, hogy saját magadat sem ismered.
2018. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Neked csak akkor gáz, ha te annak tartod.


Mások telibeszarják a gondjaidat, mert van nekik elég.


Amúgy szerintem csak akkor negatívum, ha nem tanulsz belőle, újra elköveted a hibákat. Tapasztalatot szereztél, az is hasznos

2018. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha dolgoztam volna helyette többre mentem volna.2 évet ültem a padban gyakorlatolag a semmiért
2018. júl. 26. 23:43
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
gáz
2018. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Akármennyire is gáz, nem vagy egyedül. Ugyanebben a cipőben járok, mint te. Nem hagytam abba az OKJ-t ensem , de nem tudok elhelyezkedni vele. Voltam több állásinterjún , de valamit én utasítottam el , máshol meg azt mondták nekem nőket nem alkalmaznak ( de azért behívtak állásinterjúra..) nekem a legnagyobb problémám az, hogy nem találom a helyem. Ami érdekelne , az nem fizet meg rendesen( lovász) . És nem is tudom mit tanuljak. Ha szeretnéd beszélhetünk. 20/L
2018. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!