Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hiányzik a szenvedély az...

Hiányzik a szenvedély az életemből. Hogy tudnám jobbá tenni?

Figyelt kérdés
Próbálok kipróbálni új dolgokat,de igazán semmi nem hoz lázba,vagy csak tényleg kevès dolog. Naponta kb 3 órát hallgatok zenèt ès azt imádom mert ilyenkor felpezsdül a vèrem. De a rutin tevékenységek egyszerűen nem tudnak örömet okozni. Nèha olyan unalmasnak,vagy inkább közömbösek találom az èlet dolgait hogy egèsz nap aludhatnèkom van. Tehát egyszerűen szükségem van az izgalmakra ès a szenvedèlyre mert anélkül nem èrzem jól magam a bőrömben.
2017. jún. 16. 07:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én zenét hallgatok szinte mindig.

Mivel jogsim meg van ìgy sokszor van , hogy csak crusolok a városban engem más nem nagyon pezsdít fel csak, ha szól a zene meg vezethetek mindegy hogy merre imádok a volán mögött lenni főlleg azzal a kocsival amit 2 év diák melobol vettem nem a legjobb , nem a legszebb , de sajátom és tudom hogy meg dolgoztam érte :)

2017. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Őrültködj. Biciklizz arra alkalmatlan terepen.


Tanulj új dolgokat. Tanulj meg kötni vagy horgolni.


Ha van rá lehetőséged, keress egy régi kismotort ami nem működik és javítsd meg.


Keress új motivációkat. Érezd magadban az erőt, hogy képes vagy dolgokat létrehozni és jobbá tenni.


:)

2017. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!