Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez valami vicc? Láttatok már...

Ez valami vicc? Láttatok már Anikó-showt? Mi a véleményetek az ott szereplő emberekről?

Figyelt kérdés
RTL-Most-on megnéztem egy-két adást.
2018. júl. 26. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Règen ment a Mónika-show,Balàzs-show,meg a Joshi.Na ott brutàlabb emberek tűntek fel.
2018. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Kb. mint régen a Mónika show :D

Mindig van benne "puerto rico-i", és persze haladni kell a korral, ezért már mindenféle szexuális irányultságúak is.

Én azért reménykedem, hogy csak fizetett statiszták, és nincs ennyi gázos ember, aki ráadásul ország-világ előtt kiteregeti a magánéletét.

2018. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát azért ez se semmi! Egyébként láttam a Maunika show-t, de ez már-már űbereli. Én úgy konkrétan ki vagyok akadva, hogy tényleg léteznek ilyen emberek? Asszem' nagyon naiv vagyok..
2018. júl. 26. 22:07
 4/14 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek ment a hasznos. Sokan azt mondják, fúj, én nem nézek ilyesmit. Esküszöm, hasonlít egyes sztori az itt feltett kérdésekre. :D
2018. júl. 26. 22:15
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodhatsz, az ott szereplő emberek csak szerepeket játszanak :)
2018. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
2.! Na jó! De honnan szednek ennyi fogatlan, ápolatlan fizetett statisztát? Az összes szereplő mint aki nem normális. Egy-két kivétellel. Még a helységneveket is elmondják, hol laknak. Hát nekem jó sokat kéne fizetni egy ilyen szereplésért. :)
2018. júl. 26. 22:43
 7/14 A kérdező kommentje:
5.! Láttál már belőle részeket? Egyébként Goldon megy, de most néztem vissza a héten pár adást. Nagyon durva. :))
2018. júl. 26. 22:46
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyenge. A Maunika is erőltetett volt, erősen színezett sztorikkal és jelenetekkel. Mégis legendákat szült. Anikó nagyon rosszul kezeli a helyzeteg. Egy ilyen műsort nem vezethet egy belvárosi lány, csak vagy egy telepi proli suttyó, vagy egy vidéki türhő tajparaszt, pont olyanok, mint a szereplők. Maunikának az bolt az előnye, hogy benne van a vérében, hamar lealacsonyodott a meghívottak szintjére. Anikó csak szimplán buta. De nem kicsit, ami nincs a műsor javára.


Szóval azt is akarták, hogy Maunikás legyen, meg azt is, hogy modernebb legyen. Hasonlattal szólva, akartak egy nagyot fingani, de csak hatalmas gatyábaszarás lett az eredmény.

2018. júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Régebben én is néztem Maunikát meg Balázst, igen azért mert nem akartam elhinni, hogy léteznek ilyen emberek, de azt sem, hogy van az a pénz. Amúgy még ezek előtt feliratosan néztem a Jerry Springer Showt, szerintem innen indultak ezek a naccerű műsorok. Aztán olyat láttam, hogy TLC... és akkor egészen lemerevedtem, de tényleg napokig néztem és magamban azt hajtogattam, hogy neeeem, ez nem lehet... Anyák és apák, a 2-7 éves gyerekeiket viszik szépségversenyre. Barnítóval fújják őket. Műfogsort készíttetnek nekik. Több tonna lakk, póthaj, műköröm, estélyi ruha. És ezt fel is vállalják, büszkék rá meg minden, és más felnőtt emberek szervezik ezeket a versenyeket, pontoznak, díjaznak, szedik a zsét nézik ahogy szenvednek, cukorkákkal tömik a gyereket, hogy élénk maradjon a fellépésig a több órás várakozás után. Ehhez képest Anikó... legalább csinos.
2018. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát nem is Anikóval van bajom. Láttam egy részt, akinek a mittudomén hányas fültágítója ki volt szakadva, ismerte a lányt Fészbúkon (direkt így írom), a füle alsó része lógott, mint a egy darab nokedli, behívta a lányt, hogy el szeretné hódítani a pasijától. Vagy egy másik: 3 hónapos ismeretség után a nyakára tetováltatta a hülyegyerek a Dorina nevet, közben azt sem tudta, hogy évek óta barátja van. De sorolhatnám... Van, aki úgy támolyog be, olyan részeg.

Ezért kérdeztem, hogy ez valami vicc? És azért írtam ebbe a kategóriába, mert hogy képesek emberek, vagy milyen tulajdonságúnak kell valakinek lennie, hogy ilyen műsort bevállaljon. Nálam kiverte a biztosítékot, az biztos. De már csakazértis végignézem az epizódokat apránként a saját magam szórakoztatására.

Sokan itt kamunak kiáltjuk ki a kérdezőket, de ezek alapján... Hát már nem vagyok annyira biztos benne, hogy kamuzik a delikvens. :D

2018. júl. 26. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!