Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Kinek milyen nem...

Férfiak! Kinek milyen nem mindennapi humora van?

Figyelt kérdés

Konkrét példákkal.


Köszi!



2018. júl. 14. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Az én párom imád nyilvánosan veszekedést színlelni és figyelni az embereket, hogy ki mit szól. Én abszolút partner vagyok ebben (is) és mikor az "vita" után nevetve átöleljük egymást, akkor együtt nevetünk a meghökkent arcokon :D

Igaz, mi eleve nem klasszikus kapcsolatban élünk, a legtöbb ember vérig sértődne azokon a poénokon, amiket mi egymás felé dobálunk, durván szarkasztikusak vagyunk.

2018. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Légy szíves PÉLDÁKAT!!!

Nem igazán érdekel a sallangos szöveg, köszi.

2018. júl. 14. 12:01
 3/9 AchromaticSmarties válasza:
90%
Nekem például van egy olyan nem mindennapi humorom, hogy jelentem az ilyen fos kérdéseket.
2018. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szia! Ne haragudj de mi volt a baj az első válaszoló válaszával? Te feltettél ég kérdést amire ő válaszolt úgy ahogy a kérdésedben leírtad. Minden "szempontot" teljesített. Leírta hogy a párjának milyen a humora és még példát is írt rá. Nem értem a problémádat.
2018. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

- Hajnalodik.

- Honnan tudod, apus?

- Ereszkedik bennem a sz*r.

2018. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 "azokon a poénokon"

Azt leírja, hogy ez mást agyonsértene, de ettől én még nem tudom mivel.

Az érdekel ki mit mond a másiknak.

2018. júl. 14. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Istenem, hát akkor gondolkozz. Nehéz kitalálni egy példát arra, hogy beszólnak egymásnak szarkasztikusan?
2018. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem az első válaszoló tehet róla, hogy mínuszban van a fantáziád, kedves kérdező. Az meg még ennél is gázabb, hogy gyakoriról vett poénokkal akarod játszani az agyadat.
2018. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ironikus humorom van, mint Dr. Cox-nak.
2018. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!