Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek aki sok képet...

Szerintetek aki sok képet tölt fel magáról rendszeresen a közösségi oldalakra az önbizalom hiányos és önigazolásból teszi ezt?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm miatt érett meg a fejemben a gondolat, hogy felteszem ezt a kérdést.

Régen nagyon rendes kevésbé magamutogató lány volt. Most már pár hónapja kiteszi a mellét, egy hónapban több kirívó képet tesz fel mint ha csak a lájkra meg a követőkre menni önigazolás céljából.

Barátjával is akkortájt szakítottak amikor elkezdte ezt a viselkedést.

Régen jó barátom volt azért akadt meg rajta mostanában ennyire a szemem, hogy milyenné vált.

Ahogy régről ismerem nem volt önbizalma csak azt mutatta a külvilág felé.


20L



2018. júl. 27. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Egyértelműnek tűnik, hogy egy új barátot akár, ezért tölt fel kirívó képeket.

Akkor kezdte el, amikor szakîtott a barátjával, most pedig újat akar.

Tipikus mellkidobós képekkel akar a fiúknak imponalni , nem onbizalomhiany ez

2018. júl. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelműen igen, máskülönben mi értelme is lenne ennek nem?Csak gondolj bele, hogy rak e fel bárki képet magáról a facebookra anélkül, hogy az arról alkotott vélemények teljesen hidegen hagynák???Mert szerintem nem :).
2018. júl. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás miatt van. Egyértelmű.
2018. júl. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Ez nem önbizalomhiány, hanem kaland, kíváncsiság, meg gondolom izgatólag is hat rá, ha olyanok tetszikelik a képeit, akiktől akarhat valamit..

Volt pár leányzóval dolgom már, tapasztalatból tudom, akik magamutogatóbbak, lényegesen jobban teljesítenek az ágyban, meg nőként.

Az ilyen kis lázadó, világot megváltoztatni akaró lányoktól meg az isten mentsen meg.

2018. júl. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen igen. Lélekben össze van törve, így külső megerősítésre van szüksége a "túléléshez". Nyilván ez így túlzás és sarkítás, de én eképpen gondolom. Az egészséges önbizalommal rendelkező ismerőseim nem függnek a facebooktól, a like-októl, a szelfiktől, a kajafényképezéstől és attól, hogy minden apró mozzanatot megosszanak az életükről.
2018. júl. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4-es az utolsó mondatoddal rám céloztál?


Amikor előző barátjával szakítottak az után is egy hónapban több profilképet töltött fel, stb csak azokon még normális ruhában volt (nem is jött rájuk ennyi lájk)


Ismerem az előző barátját nagyon jól személyesen. Őt nagyon sokszor megcsalta, de vele például nem teljesített semmit szex terén. Szóval nem értem.

2018. júl. 27. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!