Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek újra a régi?...

Hogyan legyek újra a régi? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Régen magabiztos, nyitott voltam. Az osztálytársaim, ismerőseim mondták is hogy olyan jó velem beszélgetni mert mindig pozitív szemmel néztem a dolgokat és sugárzik belőlem az életkedv.

Az iskolában volt egy legjobb barátnőm akivel nagyon jóban voltunk, de én felfigyeltem arra hogy az egyik osztálytársunk ki lett közösítve, így odahívtam magunkhoz ezt a lányt, mert nem akartam hogy egyedül legyen. Kis idő után teljesen beilleszkedett. A történet vége az lett hogy a legjobb barátnőm és ez a lány jóban lett engem meg elküldtek, le hurrogtak, megaláztak. E miatt minden osztály társam rajtam röhögött és otthagytak. Én teljesen elkeseredtem, minden önbizalmam elszállt, és azóta egyedül töltöm a napjaimat a suliban. Ez 2 éve történt. Most elballagtunk és megyek középiskolába. Ott lenne esélyem barátkozni de annyira zárkózott lettem a 2 év alatt hogy nem hiszem hogy bárkihez oda tudnék majd menni.

Hogyan legyek újra nyitott és magabiztos mint voltam?

Hogyan legyek újra életvidám?

15/L


Kíméljetek a rosszindulatú válaszoktól. Bocsi a kisregényért.



#beilleszkedés #önbizalom #barátkozás #önbizalom visszanyerése
2018. júl. 13. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy az nem baj, ha nem mész oda másokhoz kezdeményezni.


Arra viszont figyelj, hogy ha más valaki jön oda hozzád, és nyit feléd, akkor ne utasítsd vissza, és ne válaszd a magadba zárkózást a vele való megismerkedés helyett.


Szóval úgy vélem, nem baj, ha nem te vagy a kezdeményező, mert a múltbéli csalódás hatására méginkább összetörhetsz, vagy pont azzal rohanhatsz a vesztedbe -adott esetben - ha nagyon próbálkozol. Erre kell csak figyelned, hogy ne legyél elutasító. Biztos vagyok benne, hogy oda fognak menni hozzád.

2018. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyenekkel. Új iskola, új kezdet.
2018. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 14. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!