Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit változtatnál a személyiség...

Mit változtatnál a személyiségedben, ha tehetnéd? Változtattál már valamin? Mit és miért?

Figyelt kérdés

2018. júl. 27. 01:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Elég sok mindent megváltoztatnék :D De a legfontosabb talán az lenne, hogy magabiztosabb legyek. Bár nem hiszem, hogy ez valaha be fog következni.

És régebben sokszor mondták, hogy túl sértődős vagyok, szóval próbáltam változtatni rajta, és csak annyit értem el, hogy még mindig ugyanolyan sértődős vagyok, de már nem kezdek el hisztizni miatta, meg veszekedni a másikkal, csak magamban puffogok XD

2018. júl. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nagyobb pénisz
2018. júl. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

xD..Változtattam, jelenleg épp elkezdtem kérdéskre válaszolni újra!:)

Csak most mindent a saját szempontomból válaszolok.Nem mások által mondott vagy kitalált válaszaiból..

2018. júl. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a magabiztosságot választanám. Pl most alakul egy kapcsolatom, de már előre félek, hogy felfedjem az érzéseim, félek a másik nem azt akarja, amit én, hát igen sok csalódás van ezek mögött. Vagy pl régen azért lett vége egy kapcsolatomnak, mert a férfi családja egy magasabb társadalmi réteghez tartozott, és én úgy gondoltam a szülei le fognak nézni, nem vagyok oda való. Inkább én léptem le. .. Szóval azt kívánom bárcsak ne agyalnék ilyeneken csak elvezném a másik társaságát.
2018. júl. 27. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne legyek félős a problémáktól, személyektől; kérdezzek, ha problémám van. Valami folyamatban van.
2018. júl. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A kommunikációval bizonyos téren hadilábon állok, ezen változtatnék. Egyébként inkább olyan dolgokban változtattam eddig, hogy jobban felvállaltam kifelé is, hogy milyen vagyok.
2018. júl. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igyekszem fejleszteni magam. Szeretném lazábban felfogni az élet dolgait és nem mindenen agyalni, rágódni, és szeretnék bátrabb lenni.
2018. júl. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én legszívesebben az összes autisztikus személyiségjegyemet kitörölném. XD
2018. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Jó lenne, ha kicsit kevésbé lennék kreatív. Igen tudom, hogy a kreativitás nem negatív, de ha éjjelente nem tudsz aludni miatta, mert tele vagy ötletekkel, amik szinte kihajtanak az ágyból, hogy valósítsd meg őket, akkor eleged lesz.
2018. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 he84 ***** válasza:
Én azon változtatnék, hogy több önbizalmam legyen és hogy ne legyek túl érzékeny. Talán van egyéb is, de nem biztos, most ezek jutottak eszembe. Ám ettől még nagyrészt elfogadom magamat.
2018. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!