Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szeretek az emberek...

Nem szeretek az emberek szemébe nézni. Lehet hogy autista vagyok?

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
vagy szocfóbiás
2018. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretek. Sőt nem is tudok rendesen. Nem tudom hova nézzek. Gyakorolnom kellett, hogy tudjam utánozni. Vannak rá youtube videók. Szerintem csekkold le. De én szociopata vagyok enyhe autista beütéssel szóval érthető asszem :D

Emiatt egyébként nem leszel autista. Ha biztosra akarsz menni vizsgáltasd ki magad mint anno én tettem. De mit számít az egyébként? Nem fog változni semmi ha megtudod, hogy az vagy -e vagy nem.

2018. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell. Némelyik ember szeméből gonoszság sugárzik.
2018. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem kóros szorongáson van. Külsőre teljesen normális vagyok és a viselkedésemen sem látszik a hozzá nem értőnek.


Minél kevesebb időt szeretek emberek között tölteni, ezért ha gyalogolok is csak határozott gyors léptekben. Többnyire biciklizem vagy autóval járok...


Emberi interakciókban kicsit bunkónak tűnhet a nyers stíluson, pedig valójában csak képtelen vagyok vagy nem akarom helyesen kezelni a helyzetet.


Ezt nem kitalálom pszichológussal és pszichiáterrel kozultáltam többször is, meg gyógyszer is írtak fel.


Nyílván én sem szeretek emberek szemébe nézni. Ha ennyi a tüneted, akkor biztosan semmi bajod sincs. Nekem sokkal komolyabb problémáim vannak a világgal még sem vagyok autista.

2018. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!