Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy száraz bőrdarab meg tudja...

Egy száraz bőrdarab meg tudja fordítani az ember életét? Ki gondolná?

Figyelt kérdés

A térdemen vagy 1-2 éve nem is tudom mikor megjelent egy száraz bőrfolt. Olyan volt mintha lehorzsoltam volna vagy hámlana. Száraz fehér mint egy régi seb. Kicsi volt nem fájt semmit se csinált a kutya se törődött vele.

Aztán nőtt nem sokat most olyan 200 ft-os nagyságú. Nem fáj nem csinál semmit.

Háziorvosnál voltam nem emiatt meglátta azt mondta nyomás a bőrgyógyászatra. Ott megmutattam, lekapart belőle valamennyit és szövettanra küldte.

Rosszindulatú bőrelváltozás. Majd ct-te küldtek.

És jön a húsvéti tojás: a bőrelváltozás alatt szép fejlett daganat van, magyarán rák. Áttétes.

És mindez 2 hét alatt, 2 hete még csak volt egy száraz folt a térdemen.

Most van egy áttétes rákom....


Itt tartunk per pill.


2018. júl. 28. 21:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%

Az a legvégső eset, ha amputálják a lábad, de legalább életben maradsz. Ha életfontosságú szervet támadott volna meg a rák, azt nem lehet eltávolítani úgy, mint egy lábat, akkor biztos, hogy belehalnál, ha áttétes lenne, és műteni sem lehetne. Két rossz közül, a lábad elvesztése talán a kisebbik rossz.

Persze könnyű kivülállóként ilyenekkel dobálózni, de én az apukámat vesztettem el pár éve gyomorrákban, ami ráterjedt a hasnyálmirigyére, és műteni sem lehetett már. Szörnyű kínok közt halt meg, csontsoványra fogyott, és gyakorlatilag éhenhalt, mert mindent kihányt. Akkor örültünk volna neki,ha lett volna olyan lehetősége, hogy egy elég nagy árat fizetve ugyan, de megtudták volna menteni az életét.

2018. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén sajnálom!

Amúgy bármi meg tudja változtatni az ember életét. Feleségem (35)fütyürészve jött haza a munkából, a következő pillanatban elcsapta egy gyorshajtó. 20 métert repült, és már a levegőben szörnyethalt. Ez az eset 12 ember életét változtatta meg gyökeresen, pedig csak 3 másodpercig tartott.

2018. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%

Képet legyszi. Hadd okuljon belőle más is.

Jobbulást amúgy!

2018. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén sajnálom😢 Ki hitte volna? Borzasztó ami veled történt!
2018. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%

Hűha kérdező, sajnálom, ami veled történt, egyben köszönöm, hogy megosztottad velünk, mától odafigyelek jobban a bőröm állapotára, és ha feleslegesen is, de megnézetem orvossal!

Neked pedig gyógyulást kívánok, de ehhez mindenképp szükséges, hogy higyj a gyógyulásodban!

2018. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
43%
A lényeg,kemóra ne menj. Aki eddig ment ismerősi körben, az pár hónap rohamos gyengülés után meghalt.
2018. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Oda megyek amit az orvos mond. Ha kemóra akkor oda.
2018. júl. 29. 08:03
 18/21 anonim ***** válasza:
83%

Így meg tudja fordítani az ember életét egy ilyen, sokan nem is gondolnák, de én igen, mert pont az ilyenek miatt vagyok olyan hipochonder mint a sz*r. :(

Sajnálom, hogy ez történt veled, de hála a háziorvosnak “el lett kapva” még ha nem is időben, de egy ilyen bőrdarabról ki gondolta volna hogy rák? Persze az orvosnak feltűnt ez, és végülis jobb hogy nem később vetted észre, amikor már mindenhol van áttét.

Gyógyulást kivánok neked és sok kitartást! Bízok benne hogy minden rendben lesz!

2018. júl. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy veszed akkor szerencséd van, mivel külsődleges a rák.látható szabad szemmel.Akinek belsőleg van rákja ,annak nem tűnik fel semmilyen folt,csak akkor kerül orvoshoz mikor már rég késő és szanaszét terjedt a testében.
2018. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Majd írjál, mi újság.
2018. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!