Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lehet valaki...

Szerintetek lehet valaki szexi ilyen módon?

Figyelt kérdés

Ha az illető nem előnyös alakkal/testtel rendelkezik,vagy nem szép/helyes az arca,viszont látszik rajta,hogy élvezi az életet,jól érzi magát akkor ő ettől lehet szexi??

Fiatal lány vagyok,viszont baromi kényelmetlenül érzem magam a strandon. Ha erről sikerül megfeledkeznem,akkor viszont nagyon jól tudom érezni magam,és érezhetően boldogságot sugárzok. Nem akarok strandon ismerkedni,semmi ilyen,csupán azt szeretném,hogy ha egy-egy idegen rám néz egy pillanatra,akkor valami jó érzés töltse el.

Szerintetek ez tudja egy kicsit ellenpontozni,hogy külsőleg nem vagyok vonzó??


2018. júl. 30. 16:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a szexinek talán kicsit más a jelentéstartama, én inkább a vonzó szót használnám. Viszont igen, szerintem legalábbis sokkal vonzóbb egy pozitív, vidám összkép, mint bármilyen modell alkat.

38/f, ha ez számít

2018. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy nem vagy vonzó, mert az szubjektív.


És soha, soha soha ne hagyd, hogy mások hülyesége miatt ne évezd az életet, a strandot, a boldog pillanatokat! Az élet ehhez túl rövid.


Ha a helynek megfelelően vagy felöltözködve, és nem viselkedsz kirívóan egy akármilyen helyzetben, akkor bárkinek baja van veled, az még mindig csak az ő baja. Neked azzal dolgod nincsen.


Jó nyarat! :)

2018. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Figyelj, őszinte leszek. Az előnytelen külsejű lányok szoktak idétlenül viselkedni, túlzásokba esni a vihogással, a látszat mosollyal és egyebekkel. És nem jó érzés tölt el, hanem kifejezetten idegesít, ezért inkább megszabadulok a társaságuktól. Aki pedig esetleg jól megjátssza ezt a boldogságérzést, annál csak addig tart ez ki, amíg nem jelenik meg mellette egy szebb lány vagy mondhatnám (mert nincs szebb ugye, csak más) hogy "piacképesebb". Onnantól elkezdik cseszegetni a helyes csajt, és mindennek vége. Ilyenek vagytok. :D


Te legyél más. Fogadd el magad, és kezd valamit a külsőddel. A genetika ellen nem tudsz mit tenni, de a szokásos előnyös frizura-ruha kombóval nem lősz mellé. A megjátszás mindenkinek feltűnik, de nem pozitív érzéseket produkál.

2018. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%

3

Azért te sem a legélesebb kés vagy a fiókban.

2018. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%

#4 Magadra vetted? :D

De milyen jó, hogy én csak segíteni próbálok, te meg leállsz velem személyeskedni. Magadat jellemezted azzal a beszólással, nem engem.

2018. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
46%

5

Férfiként nehéz lenne magamra vennem.

És nem, TÉGED jellemeztelek. Mint egy általánosító, hülye kijelentéseket tévő, max. alig huszonéves életlen kést.

2018. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
17%

"De milyen jó, hogy én csak segíteni próbálok, te meg leállsz velem személyeskedni. Magadat jellemezted azzal a beszólással, nem engem."


Hogy valami teljesen ostoba és fals általánosítást megpróbálsz ráhúzni a kérdezőre, azt nem hiszem hogy sokan vennék segítségnek.


Gyakorlatilag az utolsó két sorod volt az, amin lehetett valami segítő szándékot érezni, de annak meg nem sok köze volt a kérdéshez...

2018. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%
Akkor mutasd meg, mennyivel okosabb vagy nálam, hiszen lehordtál. :D Adj olyan választ a kérdezőnek, ami hasznos lehet a számára. Mindannyian kíváncsian várjuk.
2018. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
49%

Tekintettel arra, hogy már adtam, a kettes választ, így nem kell újra megtennem. Akár a stílus, akár az azonos % is lehetett volna árulkodó, ha ... te lennél a legélesebb kés a fiókban.


-ásít-

2018. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
37%

A #7 pedig az enyémmel azonos százalékú. Tudhatnád, hogy több embernek lehet ugyanannyi százaléka egy időben.


Egyébként pont, hogy a fiatal kések a legélesebbek. Szóval ez a hasonlat nem helytálló. Hasonlíts inkább a...mondjuk a halakhoz. :D

2018. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!