Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt vettem észre, hogy aki...

Azt vettem észre, hogy aki párkapcsolatban van az valahogy nem érdekes nekem? Nincs kedvem ismerkedni valakivel, aki így össze van forrva mással.

Figyelt kérdés

Más is tapasztal ilyet?


Sokkal jobban szeretek olyanokkal beszélgetni akik egyedül vannak. Nehéz megfogalmazni miért.


2018. júl. 30. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Igen, és ez így van jól. Csak a pasik időnként leveszik a gyűrűt. Na az nem korrect.
2018. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Én értem. Sajnos a közelemben a legtöbb pár képtelen egymás nélkül találkozni mással, mintha össze lennének nőve. Ha pedig mondok valamit, azt tuti a másik is megtudja. Pl én nőként se tudok egy párkapcsolatban lévő haverommal találkozni, aki srác, mert mindig ott van a másik.

Persze embere válogatja, de nálam az ilyenek a gyakoribbak.

2018. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem csak férfi nő érzelmi dologra értem. Sima beszélgetés vagy levelezés, barátkozás. Nincs kedvem online se azonos neművel se ha látom, hogy házas.
2018. júl. 30. 20:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az már le van kötve, azzal már nem úgy megy a programszervezés...én is szabadokkal szeretek barátkozni.
2018. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Nehéz megfogalmazni, pedig nagyon egyszerű.

Egyedül vagy. Nyilván neked nincs kapcsolatod, ha zavar hogy "össze van forrva mással". Ezzel nincs probléma. A szinglik általában nem szeretik, ha az orruk alá van dörgölve, hogy "te miért vagy egyedül", vagy a "nagy szerelem a téma állandóan".

Más is van így ezzel, igazából a legtöbb szingli így van ezzel, annál inkább minél tovább van egyedül.

2018. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#2 igen ilyesmi. csak még általánosabb talán. amikor egy egyedülállóval beszélek igen akkor mi ketten vagyunk, mind a ketten egyedül vagyunk kint a világban. azt csinálunk, ami akarunk. benne van, hogy most itt ez a beszélgetés a legfontosabb. aki meg nem egyedül van ott ez más. mintha csak félig vinné vásárra a bőrét. mert aztán megy haza a biztos kapcsolódásba. meg igen még lehet meg is beszélik. más a helyzet.


nekem ez most esett le. vannak mély barátságaim és a nagy részük egyedül van. nem tudom véletlen e.

2018. júl. 30. 20:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból kezd nem érdekes lenni maga az ember és a társadalom sem. Másodsorban valahgy én is így gondolom, mint a kérdező, és azért, mert aki párkapcsolatban van, annak van nézőközönsége, míg egy egyedülálló jobban kibontakoztathatja magát: nincs gyerek, férj, rokonság, családi rabszolgasors, hanem lehet pl.: világutazó, orvos a szavannákon, fotós a világban, szóval szabadabb, érdekesebb életet élhet.
2018. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Pontosan így képzeltem eltölteni az elkövetkező pár évemet. Szavannákon, esőerdőben, itt segíteni, ott tevékenykedni. Csak semmi konvenció, semmi elvárás.
2018. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én már attól rosszul vagyok, ha barátkozok és előbb-utóbb elő jön az a téma, hogy valaki tetszik neki és egyre gyakrabban jön elő és már szinte minden arról kezd szólni és ez általában mindig így van. Baromi unalmas.
2018. júl. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!