Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jut eszetekbe egy programoz...

Mi jut eszetekbe egy programozorol?

Figyelt kérdés
Eleg sokan lenezik ezt a szakmat szerintem, pedig az egyik legjobban kereso es itt eleg intelligens emberek dolgoznak. Raadasul szerintem erdekes is, megis a sztereotipiak miatt rossz lehet a megitelese. Lanyok, programozo fiurol mi lenne az elso velemenyetek? Illetve kinek milyen ember jut eszebe erre a szakmara gondolva?
2018. júl. 31. 12:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Szakma, mint a többi, a legtöbbnél még jobb is.
2018. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%
Kocka, szemüveg, korpás haj, kötött pulóver. TUDOM, hogy nem mind ilyen, de ez jut róluk eszembe.
2018. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%

egy bonszáj fa szemüveggel.

nekem ez az első kép ami beugrik a programozó szóról.

a második, meg a sok gyökér akikkel jártam egyetemre. :D

2018. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%

Én szakmabeli vagyok.

De tényleg igaz amit utolsó mondott,bár bár már nem annyira de jellemző ez a kinyúlt póló a piacról,mellette 20-as bicepszek,aztán hozzá 55kiló testsúly,igénytelen ruházat,cipő kínai.

Hiába van pénze élni nem tud,lakása egy lomtelep,sör,pizza csupa műanyag moslék ételek.

Pénz van stílus nincs ezeknél az embereknél.


Sajnos ez tényleg jellemző még,bár már egyre többen vagyunk akik nagyon igényesek vagyunk adunk magunkra.

Rólam nem mondaná meg senki,hogy fejlesztő vagyok,mert komolyan eddzek,nagyon adok a minőségre.

2018. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
33%

Okos logikus gondolkodású emberek,de igazi szakbarbárok,tehát a kódok világán kívül szinte semmihez nem értenek.No meg az emberi érzelmi kapcsolatokat sem értik meg, ha nincs hozzá dokumentáció.

Külsőre leírták: elhízott avagy ropi, magára nem ad,mert minek, a monitor nem fog reklamálni.

2018. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Egyet személyesen ismertem aki elég nagy kvalifitásu ember volt, bár nem verte nagydobra, de hamar lejött róla beszélgetés alatt:D

Okos,Intelligens, férfias, jó humorú, vidám és elég fifikás és rafkós, ahogy megfigyeltem őkegyelmét:DD

2018. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Láttam egy fickót a minap, kigyúrt, kopasz, feszes polóban, hasonló stílusú barátjával egy kis vendéglő teraszán ettek, ittak. A srác pólójára az volt írva, "open source dev" :D

Nem tudom, hogy ez csak ilyen szimpla felirat volt-e, vagy esetleg tényleg programozó a srác, mindenesetre érdekes volt.

2018. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
6+ Kicsit önbizalomhiányos volt, pedig szerintem semmi oka nem volt rá:)
2018. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
55%
Én nőként kifejezetten szeretem a programozókat, informatikusokat, mérnököket, fizikusokat, matematikusokat stb. Számomra az intelligencia vonzó és akik ezekben a szakmákban dolgoznak, többnyire nem a kutyaütő kategóriát képviselik. Az összes fiú barátom is informatikus. Nekem egy kedves, értelmes, precíz és introvertált férfi képét adja, ha egy programozóra gondolok. 28/L
2018. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%

Alapvetően egy intelligens, okos ember jut róla eszembe, szandál+zoknival és szemüveggel.

¯\_(ツ)_/¯

2018. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!