Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is minden egyes nap...

Nektek is minden egyes nap eszetekbe jut, hogy bárcsak ne élnétek?

Figyelt kérdés
Nem tudok rendes kapcsolatokat kialakítani, nincsenek barátaim, rossz emberbe szerettem bele, nem vagyok sikeres, nem tetszik amit magam körül látok. Valamiért senkinek se kellek, mintha nem is szeretnének. Pedig úgy érzem, mindent megtettem amit tudtam.

2018. jún. 3. 21:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Igen, bár nálam ez már évek óta így van. Egy idő után hozzá lehet szokni...
2018. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Néha igen
2018. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
44%
Őő nem. És szerintem depressziós vagy. Doki.
2018. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nekem igen.
2018. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Igen. A napok elteltével egyre nehezebben elviselhető számomra az élet, és a lelki-fizikai értelemben vett kegyetlen “játéka” amelyet az emberekkel űz.
2018. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Ha jobban megpiszkálod, biztosan találsz olyan embereket, akik szeretnek és olyan területeket, amik az erős oldalaid. Más se különb nálad, a kiugró tehetségektől eltekintve az emberek közt nincs nagy különbség, átlagosak, ebben gyengék, abban jók. Folytasd a mindent megtevést, járj nyitott szemmel és szívvel, és el kell hogy jöjjön, akivel pont egymásra találtok.
2018. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
18%
És? Ahelyett h itt depizel állj fel és dolgozz meg érte. Nem annyi az élet hogy a sült galamb a szádba repül. Azért nem szeretnek az emberek mert egy gyenge f4sz vagy.
2018. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem, szerencsére mentálisan minden rendben van nálam már egy ideje


ha jobb életet akarsz tegyél érte, küzdj, persze sokan jönnek majd a "könnyen beszélsz" dologgal, én tapasztalatból tudom, hogy ez így megy

nem biztos, hogy egyből fog sikerülni, de ha akarod és teszel érte, akkor össze fog jönni!

2018. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
62%

Nem, egyszer sem.... Vagy tegyél valamit az életeddel, vagy ha ennyire életképtelen vagy akkor legalább a bárcsak kifejezést teljesítsd és ne csak óhajtsd.

Ha meg csak sajnáltatod magad, akkor nem csoda, hogy nem tudsz semmit sem csinálni.

2018. jún. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 szenes43 ***** válasza:
30%
Férfi vagy vagy nő? Öreg vagy fiatal? Leírod hogy minden napod szenvedés úgy vélem főként lelkileg mert nem írod hogy testi fogyatékos lennél. Hidd el a "sz@r" élet is ajándék és te mégis a föld alá vágysz!??
2018. jún. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!