Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha én nem vállaltam el a...

Ha én nem vállaltam el a közmunkát és a munkaügyi központ nem küldött levelet arrol hogy ki lettem törölve akkor szóljak nekik?

Figyelt kérdés
Mert most engem ki kell torolniuk es ha tévedésből nem teszik meg es meg ezt a segélyt is utaljak augusztusban is akkor az úgy nem lesz jó. Mert majd utanna úgyis visszakövetelik. Lesz munkám egyébként. Esetleg az lehet hogy kitöröltek csak levelet nem kaptam róla??

2018. aug. 3. 14:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Munkahely kategóriába akartam ezt kiírni.
2018. aug. 3. 14:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el? Vedd figyelembe hogy a bürokratikus ügyintézés lassú, nyár van tele szabadságolásokkal, lassabban folyik az élet. 2-3 hét még bőven hihető idő az elutasítás óta, hogy nem kaptál határozatot.
2018. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Több mint 1 hónap mar biztos eltelt
2018. aug. 3. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a június 18-án volt tájékoztató tanfolyamokról. Már csak férfiaknak való szakmák maradtak amire lehetett volna jelentkezni, így sajnos nem jelentkeztem. Azt mondták ott,hogy akkor 60 napra törölhetnek a rendszerből. Tudomásul vettem, mert nem tudtam mit tenni, de azóta sem kaptam levelet, hogy töröltek-e onnan. Egyébként én semmilyen segélyre nem vagyok jogosult. Pályakezdő vagyok.

Ugyanígy volt egyik barátnőm is, ő be is ment igazolásért és nem törölték onnan.

Úgyhogy lehet téged sem töröltek. De jobb ha bemész és megkérdezed.

23N

2018. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Használod az elektronikus kapcsolattartást ? ha igen lépj be és menj az előírt kötelező jelentkezésre, nem kell jelentkezned, csak az oldal már megsem fog jeleni ha töröltek, ebből megtuthatod.
2018. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!