Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkaügyi központ miért nem...

A munkaügyi központ miért nem tud nekem semmilyen munkát? Még közmunkát se

Figyelt kérdés
1 honapja voltam bent mondtam nekik hamár gyári munkát nem tudnak mondani akkor adjanak ilyen közmunkát és annák ilyen kertészeti munkák érdekelnének pl játszóterek,parkok rendben tartása, földesmunkák stb. De semmu semmit nem tudnak most dögöljek éhen a 22.000 ft-os segélyből?????

2016. jún. 15. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A munkaügy csak dísznek van.Semmire sem jók!A közmunka meg tanfolyamok is kamuk.Néhány ember bekerül aztán csá.

Bár tudom nem vigasz, de a közmunka bérből is ugyanúgy éhen halnál.Az nem fizetés!

Én eddig az összes munkahelyem maszek alapon szereztem, munkaügy sosem adott semmit.Ha fecebookon körülnézel álláskereső csoportokban, jobban jársz szerintem.

2016. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert a 48ezres közmunkából meg lehet élni? Nem, szóval örülj ha nem adnak ilyen munkát. De munkaügyiben nálunk mindig rengeteg gyári hirdetés van, meg konyhai munkák, takarító, eladó, stb. Neten is sok ilyet látok, újságokban is vannak, lehet jelentkezni, de ezt neked kell keresni és jelentkezni, nem fogják helyetted a munkaügyiben megtenni.
2016. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, nem vigasztal, de legalább te megkapod azt a pici segélyt, én meg havonta fizethetek 7050 ft-ot tb-re a semmiből :(

Nagyon igazságtalan egy rendszer, a munkanélkülit büntetik, de munka az nincs, felénk már a közmunkához is protekció kell, rendesről meg ne is álmodjon az ember, hacsak nem teremt magának.

2016. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!