Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan viselkedjek, ha találko...

Hogyan viselkedjek, ha találkozok egy férfival és a barátnőjével, viszont tetszik a srác már régóta?

Figyelt kérdés
Nem tudja a srác, hogy érdekel, de lassan kezdek belenyugodni, hogy látom őket együtt. Fáj, viszont nem tudom, hogy viselkedjek. A csaj folyton bámul, holott nem hiszem, hogy tudja, hogy nekem tetszik a pasija, viszont őutána nem is kéne már a srác. Össze is vagyok zavarodva. Ilyenkor hogy magabiztos és hogy legyen tartásom?
2018. aug. 5. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy hogy nem teszed ki magad ennek, tehát nem találkozol velük, kikerülöd szépen.Nem lesed a fazont, hanem elteszed jó mélyre az emlékeidbe.


*viszont őutána nem is kéne már a srác.


Ugyan már...

Meg se nyitottad volna ezt a kérdést.

2018. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A józan eszem azt súgja, hogy nem kéne, nagyon gyerekes a viselkedésük. Elég nehéz nem összefutni velük néha, mivel pár utcával arrébb laknak, és akarva-akaratlanul is látom őket
2018. aug. 5. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha látod őket, már akkor kezdd el megerősíteni magad, hogy a szemükbe nézz. Ha beszélned kell velük nézz a lányra is közben kedvesen mosolyogva, a fiún ne időzzön a tekinteted. Ha csak köszönnöd kell nekik, akkor hasonlóan, a lányra is nézz oda. Viszont büszke vagyok rád, hogy elfogadtad, együtt vannak és nem szét akarod szedni őket, hanem ezt feldolgozni. Béna helyzet, én meglepő módon így lettem jóban egy csajjal, hogy a barátja hozta beszélgetni. Fura volt, mert bejött a gyerek, viszont sok haverom volt eddig, így mindkettejükre ugyanúgy figyeltem mindig beszélgetéskor, tehát nem lógtam akkor se a srácon, meg soha, és a csaj megnyugodott, hogy nem vagyok ellenfél.

Idővel össze fog jönni, kitartást. :)

2018. aug. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!