Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Világosbarna vagy pedig...

NikitaDragovich kérdése:

Világosbarna vagy pedig sötétbarna a szemszínem? Sötétbarna vagy pedig fekete a hajszínem?

Figyelt kérdés

1.) A szemeim fényben mindig világosabbak, sötétebb helyeken pedig mindig sötétebbek. Emiatt nem tudom eldönteni, hogy milyen is a szemszínem valójában. Mit gondoltok: világosbarna vagy pedig sötétbarna a szemszínem? Esetleg a kettő között van? (közepes barna?)


Fényben:

[link]

[link]


Sötétebb helyeken:

[link]

[link]


Miért változik a szemszínem? Mi lehet az oka? Amúgy legtöbbször mindig sötétebb, csak néha szokott világos lenni. Ennek mi az oka? Szerintetek melyik áll nekem jobban: a világosabb vagy pedig a sötétebb?


2.) A hajam fényben mindig sötétbarnának tűnik, sötétebb helyeken viszont már feketének. Emiatt nem tudom eldönteni, hogy milyen is a hajszínem valójában. Mit gondoltok: sötétbarna vagy pedig fekete a hajszínem?


[link]

[link]


Köszönöm a válaszokat előre is! Nagyon kíváncsi vagyok. :)



2018. aug. 6. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Hülye kérdésre kreatív válasz.


Sötétben minden tehén fekete, te is sötétebb vagy (mindenféle értelemben).


Világosban kell nézni a dolgokat. A pofázmányos képen ahol sötétebb helyen vagy ott értelemszerűen sötétebb, ahol világos helyen vagy, ott világosabb lesz minden. Fényben kell nézni mindent.


Hátha te is megvilágosodsz a sok ostobaságod után.


"Szerintetek melyik áll nekem jobban: a világosabb vagy pedig a sötétebb?"


Nem mindegy???? Kivájod a szemed és másikat raksz helyette be??

2018. aug. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Középbarna mindkettő szerintem.
2018. aug. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Miért kell ilyen bunkón és lekezelően válaszolni? Feltettem két kérdést, erre eléggé lekezelő választ kaptam. Szinte számítottam erre.

Normális válaszokat kérek!

2018. aug. 6. 00:53
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Engem inkább az érdekelne, hogy miért nem szedted ki a szemöldököd, mikor már összenőtt.
2018. aug. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az eredeti kérdésre válaszoljunk, kérem!
2018. aug. 6. 01:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de aranyos vagy :D

Amúgy én mindkettőt sötétbarnának mondanám.

2018. aug. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, én is sötétbarnának gondolom mindkettőt. :)
2018. aug. 6. 01:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdésre milyen választ vársz most őszintén? :D
2018. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!