Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az álmod, életcélod?

Mi az álmod, életcélod?

Figyelt kérdés

2018. aug. 8. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Hogy sikeres legyek, és kőgazdag, soha többé ne kelljen melózni :D
2018. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

A nagyobbak:

- Elutazni a világ összes országába minél hosszabb időre, megismerni a lehető legtöbb kultúrát, bejárni a lehető legtöbb természeti látványosságot.

- Elérni a megfelelő képzettséget és tapasztalatot egy bizonyos álom-munkakörhoz és abban dolgozni szabadúszóként (még nagyjából 6-8 év, amíg ezt elérem).

- Venni egy tengerparti kuckót egy nagy kerttel a Kanári-szigeteken és szépen apránként kicsinosítgatni, majd idősebb koromban oda letelepedni.

- Megtanulni még 3 nyelven az eddig beszélt 4 nyelvem mellé (ez is folyamatban).

Természetesen mindegyik álmomért aktívan teszek is. Ezen kívül mindig van ezer másik apróság is, hiszen mindig van egy csomó kisebb célom, de ezeket már az adott élethelyzet alakítja.

2018. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Hogy befejezzem a jelenlegi könyvem és kiadhassam. Aztan azon túl még rengeteget írni és kiadni.


Szeretnék felköltözni Budapestre,ott élni. Az ott kinézett suliban tanulni és ha azt elvégeztem,lehessek szinkronhang.

Szeretnék legalább egyszer kijutni külföldre valamelyik tenger mellé. Elsajátítani egy kultúrát,élvezni az ottlétet.


A legnagyobb álmom pedig,hogy úgy haljak meg,hogy hagytam magam után hátra valami igazán jelentősègteljeset. Lehet az a szinkron,vagy könyv vagy bármi más!

2018. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Szeretném élvezni a munkámat, nem akarok rádöbbenni, hogy hiába voltam motivált és elhivatott a szak iránt, ahova felvettek, mégsem nekem való az a munka. Szóval az az álmom, hogy minden úgy menjen (vagy legalábbis ne olyan nehezen), ahogy elképzeltem, mire odajutok a munkahelyemre.
2018. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, mert van egy alapproblémám születésemtől kezdve, ami miatt nem élhetek normális életet. Nemrég bejelentkeztem egy tanfolyamra, befizettem, amit kell, erre az adott napon keresztbe tett ez a dolog, így bejelentkeztem egy későbbi időpontra, hátha akkor is megszívom...

Szóval nem tudom, hogy mi az életcélom, értelme egyáltalán az életnek.

2018. aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
A fő életcélom, hogy ha a végére érek, egy tartalmas életre tekinthessek vissza. Ehhez pedig azon vagyok, hogy megvalósítsam a kisebb céljaimat. Nem mindig könnyű, de azért már most tudom, hogy biztosan nem egy üres életre kell majd visszatekintenem.
2018. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Hogy találjak egy munkát, hivatást, amit szeretek, mellette pedig legyen egy kényelmes életem, otthonom.
2018. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Boldognak lenni és maradni.
2018. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
66%

Kisebb célok:

-5.00-ös átlagot elérni minden tanév végén

-Megszerezni a jogsit még jövő május előtt

-Spanyol, angol és francia felsőfokúval itthagyni a gimit (ebből az angol megvan, most a spanyolra készülök)

-Megtanulni pozitívan állni a dolgokhoz, a mindennapokhoz


Nagyobbak:

-Még gimnazistaként külföldön tanulni cserediákként (az USA-ban, vagy Ausztráliában)

-Barcelonában élni/tanulni huzamosabb ideig (most nyáron kint töltöttem 2 hetet nyelvtanulás céljából, imádtam, csoda volt)

-Megszerezni a diplomát (kérdés, milyet:D)

-Sikeres, hiteles influencerré válni

-Beutazni a világot, más kultúrákkal megismerkedni

-Családot alapítani


16 éves vagyok, tehát van időm ezekre még. De néha úgy érzem, túl sokat akarok hirtelen.

2018. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt remélem elmondja valaki,hogy ezeket a válaszokat miért kellett lepontozni.
2018. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!