Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez csak nosztalgiázás az...

Ez csak nosztalgiázás az emberektől, hogy régen minden zene jobb volt? Szeretik ezt hinni? Vagy tényleg így van?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 00:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mindenki számára az a jó ami meghatározta az életét, azt a korszakot amibe fogékony lett a zenére. A 80-90es évek zenéit hallva, egy sivár érzés fog el, eszembe jut, hogy ott akkor még és ...


A 90es évek közepétől kb én Thunderdome, változott valami ? semmi, egyre jobb lett csak, hardstyle 4eva!

2018. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert tényleg így van.
2018. aug. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2018. aug. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Van benne valami.Én például Coldplayt imádtam kamaszkoromban,amikor még az elején voltak.Ma is szeretem őket, de már a legtöbb számuk olyan semmilyen.Vagy én változtam és vele együtt a zenei ízlésem?

Nem mindig van egyértelműen jó válasz.

Szerintem az ember lelkivilágát tükrözi az hogy mit vagy kit/kiket hallgat.

2018. aug. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Régen hatalmas pénz volt a zenéből, egymással versenyeztek szinte az előadók.

Ma meg már a régi nagyok is kénytelenek koncerteket adni, ha valami épkézláb bevételt szeretnének.

"hála" az internetnek, valószínű ez nyírta ki az igazi zenét.

2018. aug. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Jellemzően inkább egyfajta ízlés, tulajdonság. 20 éves vagyok. Sok féle zenét meghallgatok, de valahogy a 80-as, 90-es, azok kellemesebbek nekem, mint a kismillió mai ugyanolyan hulladékzene (persze vannak azok közül is jók), amelyeket az emberek csak divatból hallgatnak és 1-2 év után el is tűnnek mert felváltja mindig az újabb aktuális.
2018. aug. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Mondhatjuk, hogy ízlés kérdése... de basszus, a 2000-es évek előtt olyan ikonikus zenék születtek, hogy hihetetlen... manapság pedig minden zene semmitmondó, géppel kreált, idegesítő hangzású, fogalmam sincs, miért vannak felkapva. Rengeteg 1 milliárd feletti nézettségű divatzene van youtube-on, amiben egyszerűen semmi extra nincs, csak divatzene. Ezek főleg a személyiségetelen, saját véleménnyel és ízléssel nem rendelkező, befolyásolható emberek által vannak jelen, de ahogy láthatjuk, pár hónappal, évvel később elfelejtik őket. Itt kanyarodnék vissza a 80-as, 90-es évek nagy zenéire, amik még most is nagy zenék, nem váltak üres dallamokká és szavakká.


Mindenkinek ajánlanám figyelmébe ezt a két gyöngyszemet:

[link]

[link]

Ja, és most figyelj: 16/F

2018. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem estem tőle hasra, hogy 16 vagy,bocs,én 12 évesen is ezeket hallgattam, de épp ezért is kérdezem. Mert én pl. ezt kicsit utólag kinőttem. Felnőttként több mait hallgatok, mint gyerekként. Biztos régen is voltak rosszak, csak már nem emlékszünk rá. De abban igazad van, hogy számtalan ikonikus született. Csak akik majd sokkal később születnek, ők azt fogják mondani,hogy a mi gyerekkorunk milyen ikonikus volt, nem?
2018. aug. 9. 20:07
 9/14 anonim válasza:
Igen, igazad van. És egyébként nem azért mondtam, hogy 16 vagyok, mert akkora szenzációt akarok kelteni ezzel, csak hogy a többi válaszoló tudja, hogy nem egy eldogult 40-es férfi vagyok, aki az ilyen zenék közt kellett hogy felnőjön. Bár én így is ezeken nőttem fel.
2018. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Elfogult*
2018. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!