Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet, hogy régen...

Miért lehet, hogy régen nagyon sokat sírtam, most pedig már nem tudok egyáltalán?

Figyelt kérdés

Régen tényleg minden szirszaron képes voltam elbőgni magam, és volt olyan, hogy más emberek előtt se tudtam visszatartani. Most pedig egyáltalán nem sírok már egy ideje, ami egy bizonyos szempontból tök jó, de sosem voltam még ennyire pocsékul egész életemben lelkileg és kicsit ijesztő hogy pont ilyenkor nem sírok egyáltalán :D Van erre valami értelmes magyarázat, vagy más is volt már így?

23/L


2018. júl. 9. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtanulod kezelni a gondjaidat,akkor jobban leszel,bevallottad hogy gáz van,csak egy depressziv reakciod van valoszinuleg,amit könnyü orvosolni.

Kezdj el szembenézni a legkisebbtől kezdve a legnagyobb félelmeidig. kezdj el élni,hobbi,sport,ami foglalkoztat és érdeklődsz irántani,ami elgondolkodtat. Ismerkedj többet, járj nyitott szemmel,a negativ baromságokkal max eltaszitasz másokat,illetve saját magad tartod sakkban,és sajat

2018. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
magad tartod vissza abban hogy sikerélményed legyen,hogy jol erezd magad
2018. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megtanultad hogy a kis dolgok miatt nem kell ilyen reakciot produkalnod,sztem ez lesz a valasz.
2018. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet a homronok is közrejátszanak. Én is ilyen oltam, mint Te, manapság meg max mensi előtt tudok sírni...na de akkor nagyon :D
2018. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az elmúlt négy év alatt egyszer sírtam, akkor is csak azért, mert nagyon feszült voltam, és kicsit többet ittam a kelleténél.

De sokkal jobb volt még az is, amikor egy picsogó óvodásnak tartottak, mert legalább megkönnyebbültem és nem szenvedtem belül...

2018. júl. 11. 00:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez!!!!!
2018. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!