Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ha valaki nagyon...

Szerintetek ha valaki nagyon vonz, az a valaki megérzi?

Figyelt kérdés
Tehát az embereknek van ilyen képességük? Pl ha beszélgettek, vagy ha vonz szexuálisan azt valahogy érzekeli a másik? Erre kiváncsi vagyok
2018. aug. 9. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Testbeszédedből érzékelhet valamit. Ezt tudatalattink dolgozza fel.

Feromonokhoz kapcsolódóan is sok kutatást végeztek, általában kevesebb sikerrel, de létézhet ilyen is. (Tehát ez szaglás, kémiai vegyületek)


Telepátia viszont nem létezik, csak a képzelet szüleménye. Nem tudom milyen érzékelésre gondoltál konkrétan 🙂

2018. aug. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Ilyenre csak a természetfeletti lények képesek :D

Csak úgy érzékeli és abból amit mutatsz, ha így érzel akkor nem tudod leplezni, valami elárul az egész biztos.

2018. aug. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Ez akkor működik igazán ha te is vonzod azt a másikat.Legalábbis ez a tapasztalatom.És itt a testbeszédre gondoltam.
2018. aug. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem megérzi. Hogy érdekli-e, na már az másik kérdés.
2018. aug. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Érzi, ha érezteted, akár a legapróbb jelekbõl, pl. ránézel.


De vannak olyan ember típusok, akiket ez egyáltalán nem érdekel, oly annyira, hogy nem törõdnek az ilyesmivel, nem fogják észrevenni.

Szerintem csak az veszi észre leghamarabb, akit érdekli, keresi a körülötte levõ emberek figyelmét...


Ebbõl az “érzékelésbõl” amúgy sok félreértés is kisülhet, sok ember elõszeretettel bemeséli magának az ilyesmit. Sok ember ezért nem foglalkozik ezzel, inkább egyértelmū jelekben fejezik ki, ha vonzódnak valakihez.

2018. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!