Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ember megérzi azt ha...

Az ember megérzi azt ha valaki utálja?

Figyelt kérdés
Egyre jobban érzem, hogy a barátom apukája nem csíp. Pedig semmit nem csináltam amivel megbánthattam volna, sőt azon voltam minden egyes alkalommal, hogy hogyan tudnék a kedvébe járni. Eleinte beszólógatott, intézte úgy a dolgokat, hogy a kevés találkozás mellett még kevesebbet találkozzak a fiával. Soha 1 jó szava nem volt hozzám. Mindig mindent megkritizált. Most pedig szimplán csak azt érezteti velem, hogy még a szomszéd anyjának a kisöccsének az asszonyának a babája is fontosabb, értékesebb, jobb nálam. És most jön a legjobb. Szóval kisebbsèg. Viszont a barátomon ez egyáltalán nem látszik 5 éve együtt vagyunk, nagyobb vitánk nem volt, eljegyzést tervezzük. Anyukája magyar, egyszerűen imád, ő tök normális és ő sem jön ki jól a férjével. Barátom pedig bármit megtenne az apjáért ezért nem is mondok neki semmit, mégis csak az apja. Csak felmerül bennem, hogy nem sokára babát szeretnénk és ilyen közegben nem szívesen engedném.
2018. jún. 27. 20:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy én is magyar vagyok, lehet ez a baja vagy én nem tudom...
2018. jún. 27. 20:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, a tudatalattid összerakja a nem nyilvánvaló jelzéseket is, bár ettől független tévedhet is.


Szerintem nyugodtan kérdezd meg a barátod, hogy az apjának van e valami baja veled (csak ennyit), legalább tisztázódik, ha félreértés, ha nem.

2018. jún. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!