Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt terjesztik rólam, hogy...

Azt terjesztik rólam, hogy ráhajtok mások pasijára. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szeretném az elején tisztázni, hogy egyáltalán nem vagyok könnyű vérű . Egy férfi volt az életemben, aki jelenleg is a párom. Az arcom átlagos kinézetű, az alakom viszont eléggé nőies. Igényes vagyok, szeretek szép ruhákat hordani, de nem r..ancosakat! Az alaptermészetemből fakadóan visszahúzódó, csendes lány vagyok, nem feltűnősködök. Egy nagyképű lány iskolatársammal és a párjával összefutottam egy üzletben, ahol sajnos zavarban voltam a hirtelen találkozás miatt és nem tudtam szemkontaktust tartani a barátjával. Nem azért, mert bármennyire is tetszett volna, mert egyáltalán nem az esetem és SEMMI hátsó szándékom nem volt, egyszerűen félénk vagyok idegenek előtt. A barátnője viszont szúrós szemmel nézett rám, mintha ráhajtanék a pasijára. Ettől még jobban zavarba jöttem és gyors köszönés után otthagytam őket. Másnap persze a barátnőinek terjesztette, hogy mekkora r..anc vagyok. Gondoltam, hogy beszélek vele, de nem láttam értelmét, mert iszonyat sz..keverő és ahogy láttam kicsit féltékeny is rám, mert jobb alakom van, mint neki. Azóta a kedves barátnőivel már számtalan férfival "összehoztak", vagyis azt mondják, hogy mindenkire ráhajtok. Még olyanra is, akivel életemben nem beszéltem. Borzasztó pletykák terjengenek rólam, akikkel barátkozni szeretnék, rögtön ellenem hangolják, tele beszélik a fejét, iszonyatosan buták szegények. Ők a hangadók, akik befolyásolják az eseményeket, nekem esélyem se lenne tisztázni magam a visszahúzódó természetem miatt. Mit tennétek a helyemben? Hagyjam ott az egészet, mert ebből már nem tudom tisztára mosni magam? Nem beszélek lassan már senkivel, mert látom, hogy sokan szúrós szemmel néznek rám.

2018. aug. 10. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami falusi pletykakör? Menekülnék onnan városba 😃
2018. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, városban történik.
2018. aug. 10. 09:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Enneka pletykának nincs valóság alapja. Nem kell foglalkozni vele.
2018. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
általában a pletykáknak igenis van valóság alapja.... sry
2018. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ráhajtanék mások pasijára, így ez tény lenne, nem pletyka. És a tények jobbak, mint a pletykák. Ráadásul a pletykálkodók is meglepődnének ettől a fordulattól.:)
2018. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"általában a pletykáknak igenis van valóság alapja.... sry"

Tesóm életét az egyetemen egy félrehallott/értelmezett info elferdítése szinte tönkre tette. Sokszor a pletyka=csesszük el más életét is. De gondolom te ezt élvezed.

2018. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sikerült a tesódnak kilábalnia belőle? Mit tett annak érdekében, hogy kijavítsa a negatív megítélését? Én már teljesen el vagyok keseredve...
2018. aug. 10. 11:19
 8/12 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nehéz, de próbáld meg elengedni a füled mellett. Ezek az emberek nem értékesek számodra, és nem képezik az életed részét. Akik közel állnak hozzád, és ismernek, tudják, hogy nem vagy ilyen, aki pedig egy rossz pletyka alapján még azelőtt elítél, hogy egyáltalán szót váltott volna veled, nem érdemes a barátságodra :)

Remélem, hamar kikerülsz ebből a közegből (húsz alatt vagy? Sulitársak?), és jobb emberek vesznek majd körül téged.

2018. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató szavakat :)

Elmúltam már 20 éves és sajnos még pár évet ide kell\kellene járnom, ezért is nehéz ez a helyzet.

Egy nagyon jó ugródeszka lenne számomra, ha sikerülne elvégezni a szakot, amire járok, de ha nem változik a megítélésem, én nem bírok még itt ki ennyi időt.

2018. aug. 10. 12:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Engedd el a füled mellett. Tudom, nem könnyű. Ne magyarázkodj! Voltam hasonló helyzetben. Aki ismer, tudja az igazságot. Sz.arkeverők pedig mindenki életében vannak. Hidd el, nekik rosszabban, mint Neked. Nem tudnak kínjukban mihez kezdeni. Szánalmasak.
2018. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!