Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Udvariasságból kérdezte?

Udvariasságból kérdezte?

Figyelt kérdés
Megyünk nyaralni rokonokkal és tele pakoltunk a kocsit én pedig hátul ulok fe a mellettem levő 2 ülés le van hajtva és pakolva van rá. Ültem be 2 csomaggal a kezemben és a nagynéném megkérdezte h atrakjunk ebhozza vmit vagy h akarok-e velük menni. Én meg mondtam h csak egy csomagot tegyünk at. Azért kérdezte meg javasolta apum is mert h meg volt 2 csomag is a kezemben? Vagy mert magydarabnak tartanak ? Végül csak a csomagot raktuk at és meg nagy helyem is van
2018. aug. 11. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha két csomag volt a kezedben, miért csodálkozol, hogy próbálnak segíteni?
2018. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, udvariasságból.
2018. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Vagy mert magydarabnak tartanak ? "


Az attól is függhet, hogy hány évesen, milyen magasan hány kiló vagy. De ha egy ilyen sok csomagos történetből neked ez jut eszedbe, akkor szerintem még az is lehet, hogy éppenhogy anorexiás vagy...

2018. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!