Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mit akar az az ember aki...

Az mit akar az az ember aki bejelölt facebookon, nem ismerem, de felvettem? És meg kérdezte, hogy hogy vagyok.

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Ismerkedik, engem is sokan bejelölgetnek így, dobd ki, ha nincs kedved ismerkedni.
2014. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet , hogy egy régi ismerős, aki nem bírsz felismerni, kérdezz rá, honnan ismeritek egymást, nekem sok ilyen volt..


VAgy pedig az ahelyzet, amit előttem írtak.

2014. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Arra kíváncsi,hogy,hogy vagy. Talán te nem ismered fel,esetleg te nem ismered,de ő igen (így van ez pl.Orbán Viktorral is). Jelöld vissza. Kérdezz rá, hogy honnan ismeritek egymást, és rögtön kiderül.Utána,vagy a homlokodra csapsz,vagy lapátra teszed,vagy újabb ismerősre tettél szert.
2014. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye kérdést..ha te tennéd ezt vajon te mit akarnál? Kb. ezt akarja ő is. XD
2014. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!