Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen félvér lehetek?

Milyen félvér lehetek?

Figyelt kérdés

Aranybarna hajam, kreol bőröm, őzike-barna szemem van. Ma a fodrászom( aki már teljesen kiskorom óta ismer engem, s a szüleimet is régóta) elemlegette, hogy milyen szép, dús hajam van. Megköszöntem és erre a válasza ez volt: "Na igen a félvéreknek dús szokott lenni a haja". Erre nem kérdeztem vissza de anyám és apám is magyar(székely=erdélyi).

Apám felől gondolkodom valamilyen "félvérségben" mivel az ő családjában van kanadai is(csak egy példa)

Milyen nemzetiségűeknek van barna haj,szem,bőr kombinációja?

(mint például a svédek szőkébbek, kékes szemük van, ilyenre értem)

A kérdés lehet furcsán fogalmaztam meg de ennyi telt most ki belőlem és remélem érthető voltam (:



2018. aug. 11. 12:32
 1/8 anonim válasza:
76%
Mulattok? Indián plusz Fehér. Vagy Eszkimó.
2018. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen ismerősöm, magyar az egész család, de a srácnak kreol bőre van sötét haja és sötét szeme. Nálunk az ilyet úgy hívják, hogy ősmagyar.
2018. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

A menyeim (nem tévedés - menyeim) ugyan ilyen tulajdonságúak. Ady Endre oldalági rokonai...

Kedves kérdező - olyan magyar vagy, mint a huszonegy!!

2018. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Román lehetsz.
2018. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
Barna bőr = cigány 😂
2018. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kérdezd meg anyukádat.
2018. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A félvér az úgy lehet félvér, hogy például fekete, és fehér, vagy mondjuk ferdeszemű és fekete, vagy indián és fehér, de nem úgy hogy lengyel és cseh mondjuk...(az nem félvér, hanem két nemzetiségű a származása)
2018. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
arna haj és barna szem elég gyakori, előfordul sváboknál, szlávoknál, románoknál, mediterrán népségeknél, kunoknál, stb, stb...
2018. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!