Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetek-e úgy boldog, hogy...

Senki1987 kérdése:

Lehetek-e úgy boldog, hogy nekem szerencsére mindenem megvan, de a közvetlen környezetemben - olyanok, akik ugyan úgy megérdemelnék - nincsenek ilyen emberek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 16. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, ha nem te vagy Batman. Senki másnak nem dolga megmentenie a világot. Irigyekre figyelj, amúgy mindenki magának intézze a sorsát, jövőjét.
2016. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetnél boldog? Nem te tehetsz arról, hogy a többi ember nem úgy alakította az életét, hogy elégedett legyen, illetve nem volt annyi szerencséjük az életben.

Örülj neki, hogy veled minden ok, ne emésszen a lelkiismeret, mert nem Teréz anya vagy! Mivel lenne jobb az neked, ha mindenedet elosztogatnád másoknak és magad boldogságát adnád fel? Nem kell sajnálni az embereket, nem bénák, találnak kiutat mindenből egyedül is !

Én személy szerint annak örülök, ha minél több boldog és vidám embert látok!

2016. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetsz, különben meg, ha valakinek tudsz valamiben segíteni, és nem él vissza vele, az azért nem baj. Arra figyelj, hogy ne használjanak ki.


Én most múlt hónapban egyik napról a másikra munka terén nehéz helyzetbe kerültem. Egyik kollégám, akivel jóban vagyunk és ismeri a munkámat, kért tőlem önéletrajzot, mert van ismerőse, akinek oda tudja adni, hátha. Nem hívtak ugyan még attól a cégtől, de jólesett, hogy megpróbálta, és hogy alkalmasnak tart ahhoz a másik céghez (soha nem volt ilyen helyzetben, mint én, ellenben én már többször, neki vannak jó kapcsolatai, első munkahelyén van, ahova így is került be).

2016. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Remélem mindenki életét rendezi valahogy a sors. Persze a segítőkészség nem fog elveszni :)

2016. szept. 16. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne vállalj szolidaritást, azaz ne érezz lelkiismeret- furdallást amiatt, hogy neked úgymond meg van mindened. Nekik az a dolguk a létezésben, hogy megtanulják értékelni a kevesebbet, neked pedig egy kis lecke az élettől.
2016. szept. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!