Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a kedvenc Lil G idézeted?

Mi a kedvenc Lil G idézeted?

Figyelt kérdés
2018. aug. 11. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol vannak Lil G idézetek? Majd akkor választok belőlük...
2018. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ki?

(Költői kérdés volt, ne válaszolj tudom ki ő, bár nem tartom sokra.)

Szerintem ez az ember nem ért el olyan figyelemre méltó dolgokat hogy idézzünk tőle bármit is.Bocsi ha megbántottalak ezzel.

2018. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
“Bumm bumm bumm bumm bumm bumm buuumm”
2018. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Rákerestem, mert foglalmam sincs, hogy ki ez.

Kétlem, hogy vannak túl költői, szép, idéznivaló idézetei.

2018. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

"Nem bánom hogyha nincs, de irigykedtek ha több van

Felfújom magam ha ideges vagyok, mint a gömbhal"


De szerintem Fanni írta a dalszöveget.


Amúgy nem tartom sokra azokat, akik csak azért szivatják őket, mert ez a trendi.

Lenyomtak egy fülbemászó zenét, taroltak vele. Most jönnek azok, akik kapkodják a fülüket, hogy ilyen egyszerű dalokkal, hogyan sikerülhetett nekik?


Kérem szépen ilyen az élet... megtalálták a rést, kihasználták és a noname zenészeknek most jövőév végéig kb. táblázva van a naptáruk.

Dől a lé :D

2018. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudtam, hogy ki ő, ezért kicsit rákerestem a dalaira. Engem kicsit sem tudott "megfogni" és a szövegekben sem talaltam idézésre érdemeset.
2018. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez: "Autotune,Autotune,Autotunet használok, mert semmi hangom"
2018. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ös azt hiszed ezzel szarrá keresik magukat? :D


azok a szórakozóhelyek, akik elhívják őket, pontosan tudják, mit érnek, és azért hívják őket nagyobb fellépők helyett, mert ezek szarért-húgyért elvállalják :D


kicsit többet kapnak a semminél, arra jó lesz, hogy jövőre legyen miért depresszióba zuhanni, ha senki nem lesz rájuk kíváncsi :D

2018. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igyekeztem tényleg. 11 dalt találtam tőle a zeneszövegen, és mindet elolvastam. Nem hallottam egyiket sem. Lil G egy lány. Legalább 3 szerelmes dal van, amiből az egyikben egy lányról emlékezik meg, nem derül ki, hogy más részek kihez szólnak. Van egy olyan dal, hogy "Tíz év múlva" nehezen kerülök képbe, hogy végülis a szövegíró hány éves, milyen nemű, és kiknek írja a szerelmes sorokat, mert mintha a legtöbb szakításról szolna de közben 10 éve tart, 30 évesek, de amúgy 16 lehet, a szövegek témája 13 körüliek, formailag 10 évesnek felelnek meg, hát nagyon összezavarodtam, pedig igyekeztem, mondom. Minek ez a sok "néked" meg "véled"? A kínrímeket meg lehet szokni, de ezeket nem. Na mindegy, kerestem valamit amit érdemes lenne bemásolni ha meg kellene mutatni Lil G legjobb oldalát és az ez lett:

"Sötéten is csillog az ég alján a bánat

Mert ezer csillag kevés, hogy beboritson egy ágat

Mire sötétség leple szállt, belül sötétséget érzek

Arcod egyre halványabb, mit tegyek, ha most élek"

2018. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak azt szerené mmondani amiotta megszületett apa ö volt a világon a leegjobb édesapa akit te valaah is eltudtál képtelni, és csak anyit akarok mondani szeretlel Lilg mondta mivel apja sajnos ne él
2020. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!