Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki, hogy 22< évesen még...

Ciki, hogy 22< évesen még nincsen önálló keresetem?

Figyelt kérdés

2018. aug. 13. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Az
2018. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
ásd el magad
2018. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha tanulsz, akkor nem. Ha nem tanulsz, akkor ciki.
2018. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ.Van jövőképed? Van bármi elképzelésed hogy hol vagy mit akarsz dolgozni?

A családod mit szól hozzá?


Én ha akarnék se ítélkezhetnék feletted mert 25 éves koromban kezdtem dolgozni.Előtte elvégeztem egy csomó tanfolyamot mert a sima érettségivel nem értem be.Elég hanyag, lusta, visszahúzódó voltam és igazából nem volt célja az életemnek.De aztán egy trauma hatására 180 fokot vettem és meg is találtam azt a hivatást ami nehéz de szép és mai napig imádom mert mindig van valami kihívás benne amit élvezek.

Szóval szerintem nem gáz,alapvetően.

2018. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha tanulsz és aktívan azon dolgozol, hogy később olyan dolgot csinálhass amit szeretsz vagy éppen csak több pénzt tudj keresni a jövőben, akkor kicsit sem "ciki".
2018. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha egyetemre jársz, minden nap óráid vannak, olyan szakra jársz, ahol hétről hétre kell tanulni, beadandókat készíteni, házit írni, ahol nem elég vizsga előtti nap elolvasni az egész féléves anyagot az ötöshöz, akkor nem ciki.


Ha nem tanulsz, hanem otthon mereszted a segged és a szüleid pénzelik a semmittevésed, ha olyan szakon tanulsz, ahol bőven beleférne az idődbe a diákmunka, akkor ciki.

2018. aug. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha élethosszig kitartó vagyont örököltél, igazándiból akkor sem gáz, hogy nem dolgozol (mert ugye akkor minek?). Akkor inkább max csak az a gáz, hogy ülsz rajta, és kalandok helyett hülyeségeket írsz ide 😃😃
2018. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Diákmunka? Pl...


Nekem ciki lett volna felnőtt nőként apától pénzt kérni bulira, pl :D

2018. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!