Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pont tegnap gondolkoztam...

Pont tegnap gondolkoztam azon, hogy a magyar autósok többsége nagyon paraszt módon viselkedik az utakon. De viszont amikor meg külföldre mennek (pl. Ukrajna, Románia, Albánia, Horvátország) fülüket/farkukat behúzzák. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Olyanok mint a kezesbárányok, mindenkit átengednek a zebrán, lassan figyelmesen hajtanak. Szóval betartják a rendet. Mafyarországon ez miért nem lehetséges?

2018. aug. 15. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Mert a magyarok azon része, aki megy külföldre annak azért általában van pénze, ezáltal esze is(bár nem mindig, tapasztalataim alapján). Viszont a sok irigy paraszt magyar, aki itt rohad egész éltében Magyarországon azok így vezetnek és ott is úgy vezetnének, csak nem kerülnek oda. Embere válogatja. Aki itt is paraszt az ott is paraszt lesz. Egyébként a horvát sofőrök büdös nagy parasztok ott Horvátban. Dudálnak, gyalogost nem engedik el, embert se engedik ki. Nem jobb a helyzet egyáltalán.
2018. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert ott nem mernek Menő Manózni, mert látni a neten 1-2 bunyós videót, és hát ott nem akarják kihúzni a gyufát.
2018. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tudom mit jelent bunkónak lenni..

én rengeteget vezettem már külföldön de én ott is pont ugyanúgy villantok, dudálok ha csöszmörögnek előttem a pályákon vagy nem tartják be a szabályokat..


németek szeretnek mutogatni max ennyi..ukránban jóformán közlekedni sem lehet az úthiánytól, oda amivel megyek abból nem könnyen vesz ki megverni senki..a román az kevés, hogy utolérjen..a horvát meg nem mer odalépni neki, lakotton kívül 70,a pálya meg őrült drága úgyhogy nincs hol hozzászokjon a sebességhez..albánoknál nem voltam


rendszeres gyorshajtóként viszont megrögzött gyalogosátengedő vagyok, bizonyítva ezzel az épp aktuális versengő csíragyereknek, hogy az úriemberség cool..


egyébként gondolom értelmesebbek mennek ki v tartanak a kinti rendőröket körülvevő misztikától, ami az ukránokat kivéve szükségtelen

2018. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én meg pont tegnap gondolkodtam (láttam) hogy a külföldi autósok többsége milyen paraszt a magyar autópályán, és hogy a minimális sebességük 160km/h-nál kezdődik.

Szóval, én inkább nem általánosítanék.

2018. aug. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 attól függ még nem parasztok hogy gyorsabban mennek mint te!(es most nem vedem a kulfoldieket)de nagyobb sebességgel is lehet biztonságosan autózni
2018. szept. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!