Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elfogadnád így a cigit?

Elfogadnád így a cigit?

Figyelt kérdés

Én kézzel tekerem dohányból a cigit, a lényeg az, hogy a tekerés végén végig kell nyalnod a nyelveddel a cigipapírt, hogy ragadjon.

Ma odajött egy szerintem jól szituált férfi hozzám, szóval nem egy csöves, vagy ilyesmi volt, és kért tőlem cigit, én mondtam, hogy dohány van nálam, ha akar sodorhat magának.

Ő erre mondta, hogy nem tudja megtekerni, meg csinálnám-e neki, szóval így végignyaltam a papírt, és odaadtam neki, ő minden probléma nélkül rágyújtott.

Ez nekem nem volt gond, nem érdekel, meg nem avval van a baj, hogy adnom kellett, csak belegondolok, hogy fordított esetben én biztos nem fogadnék el egy vadidegen által végignyálazott cigit...

Most attól függetlenül, hogy dohányzol-e vagy nem, te elfogadnád?

Csak szerintem gusztustalan?



2018. aug. 15. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2018. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem dohányzom de ismerőstől elfogadnám, idegentől nem.
2018. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki normális és arra vetemedik, hogy egy vadidegentől kérjen egy szál cigit az már annyira vágyik rá, hogy a finnyásság az utolsó, ami eszébe jut. :D
2018. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, ki tekeri :D ha valami helyes srác, akkor megkérném, hogy a szűrőt is nyálazza be.
2018. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Megtekered,megmondod neki hogy nyalja végig,es simitsa el.
2018. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Ki van csukva.


Még úgy sem, hogy valaki más tölti.

2018. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
4-es, ha egy jó csaj, akkor én inkább arra, hogy egymást is "nyálazzuk be". :)
2018. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Még én sodorjam meg? Az a baj!" :D

Volt már hogy elfogadtam így cigit mástól. Most így belegondolva... az a rész közben ég talán, hát nem is tudom. Tizenévesen még nem érdekelt az sem, hogy huszan adtunk körbe egy szál cigit vagy négyen-öten ittunk egy üvegből. Most már zavarna.

2018. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#4 tudod ez olyan,hogy ha egy szép csaj kérte volna a cigit, a szemébe néztem volna, és kidugott nyelvvel függőlegesen nyaltam volna meg a cigit :D
2018. aug. 15. 19:10
 10/14 anonim ***** válasza:

"Tizenévesen még nem érdekelt az sem, hogy huszan adtunk körbe egy szál cigit vagy négyen-öten ittunk egy üvegből."

Én ilyen vagyok most is, bár még csak pár hónapja léptem ki a tízes éveimből.:D Egyszóval igen, én elfogadnék egy ilyen cigit.

2018. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!