Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a pozitív kisugárzás...

Milyen a pozitív kisugárzás egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Rengetegszer hallom ,hogy legyen jó kisugárzása ,meg hasonlók. De milyen is az pontosan? Én egy roppant boldog ember vagyok ,mindig mosolygok ,még az utcán is minden ok nélkül. Ez annak számít?

2018. aug. 15. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Nem annak számít, sőt, ha minden ok nélkül mosolyogsz az utcán, lehet páran még hülyének is néznek.

Mindenesetre egy jókedvű, pozitív emberre jobb ránézni, mint egy búval béleltre.

Ha ki vagy békülve önmagaddal, ha egészséges mértékben szereted önmagadat, ha jól érzed magad a bőröndben, ezeket mindenki látni fogja rajtad, és akkor pozitív a kisugárzásod. Szerintem.

N

2018. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Végülis igen. Persze vannak apróságok, amik tönkretehetik a kellemes kisugárzást.

Mikre gondolok? Pl. van egy fiúismerősöm, aki eléggé kancsal. Ő sajnos hiába is mosolyog, nem pozitív a kisugárzása.

Illetve van egy-két kollégám, akik iszákosak, és már látszik is a fejükön, tehát olyan züllött kinézetük kezd lenni. Nekik sem áll jól a mosoly, úgy értem nem lesznek tőle jobb kinézésűek, tehát nem keltenek jó benyomást, akárhogy is mosolyognak.

Meg van egy-két sunyi fejű kollégám/ismerősöm is. Róluk már akkor sejtettem, hogy egy szemétláda emberek, mikor még nem is ismertem őket. Aztán ahogy megismertem őket, kiderült, hogy igazam volt. Ők ugyanez, mosolyoghatnak, akkor is látszik az arcukon, hogy bunkók. Ők különben imádnak a másik emberről rosszat mondani, sok nőnek nem is köszönnek, minden ok nélkül, akkor sem, ha egy nő rájukköszön stb.

Azonban ha te nem vagy ilyen, udvarias, normális vagy az emberekkel, akkor ez látszik az arcodon is, hidd el. És ha valamennyire szimmetrikus vagy, tehát nem bandzsa és hasonlók, akkor egy mosoly elég ahhoz, hogy pozitív kisugárzásod legyen.

2018. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Önbizalom és pozitív gondolkodásmód, nyitottság kell hozzá.


Igazándiból testbeszéd az egész. Tudatalatti egyszerűsíti nekünk mások testbeszédét, mi pedig olyan testtartást veszünk fel, amit az adott pillanatban kényelmesnek érzünk.

Na most aki a fent említett tulajdonságokkal rendelkezik, az olyan testtartást vesz fel önkénytelenül is, amit mások szimpatikusnak vélhetnek 🙂

2018. aug. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2018. aug. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!