Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet az, hogy elvileg...

Miért lehet az, hogy elvileg z generációs vagyok (1997-ben születtem), de olyan a viselkedésem és a felfogásom, mint egy átlagos y/ezredfordulós generációsnak?

Figyelt kérdés

Ez olyan sz*r, olyan vagyok mintha egy sz*r generációba születtem volna, pedig nem is...


Ha valaki nem tudja és érdekli mik a jellemző kölünbségek, az nézze meg ezt a videót (a zárójeleket vegyétek ki a linkből (csak így engedte kiírni a kérdést): [link]



2018. aug. 16. 08:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ember, ez nem egy horoszkóp. Olyan lesz a jellemed, amilyenné anyádék és a környezeted nevelt, és amit te ebből elfogadtál. 26 vagyok, de nem különösebben érdekel, hogy megfelelek-e a kortársaim elvárásainak vagy sem. Sosem szerettem bulizni, nem érdekelt, hogy mindenki dohányzik a környezetemben, szerintem értelmetlen, felesleges függőség, megvagyok nyugiban és inkább szeretek hajnal hatig olvasni, mintsem bulikba járni, mégsem sírok, hogy nem egy viktoriánus lányregény főhöse vagyok, mert ugyanazzal az anyával és neveltéréssel, ha most születek, akkor is azt tanultam volna meg, hogy nem kell majmolni másokat csak azért, hogy elfogadjanak, mert nem attól fogom megtalálni a helyem, hanem, ha felismerem, mik a valódi igényeim és azokat követem. Ezt javaslom neked is. Minden kornak megvannak a maga különcei. De vagyunk elegen, hogy ne legyünk igazán különcök. Attól, mert a többség máshogy viselkedik, még nem feltétlenül követendő példa. Légy kritikus a társadalmi elvárásokkal szemben!
2018. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!