Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen nehéz döntenem?

Miért ilyen nehéz döntenem?

Figyelt kérdés

Amikor elhatározok valamit az az elején mindig olyan jónak tűnik. Aztán telik az idő és egyre inkább jönnek a kételyek. Egyszerűen mindig, mindenhol. Nem tudok soha normálisan belemenni semmibe, mert előjönnek a problémák(amik lehet csak nekem azok).

Már nem bírom, mert nagyon hátráltat.



2018. aug. 18. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Nem véletlenül van az a mondás fontos dolgok esetében:


Aludj rá egyet, és holnap is lesz nap.


A hirtelenségből, indulatból fakadó dolgok nagy része bukás.


Ha viszont a legapróbb cseprődd dolgokban is határozatlan, döntésképtelen vagy, azt démoni tevékenység okozza.


Ha viszont

2018. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De van olyan szituáció, amikor nincs idő aludni rá egyet.
2018. aug. 18. 12:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16F
2018. aug. 18. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor ez játszhat közre:) Én is fiatal vagyok, de évről-évre, ahogy gyűjtögeted a tapasztalatokat, egyre magabiztosabb leszel, egyre jobban ismered magad, tudod mire van szükséged, mi a helyes - egyre könnyebb lesz dönteni.

Nehéz egyébként, mert fiatalon nagyon sok mindent el kell dönteni, ami egy életre meghatarozo lehet.

De meg tudlak érteni, mert gyakran én is ilyen voltam/vagyok, tényleg nem egyszerű.

Azzal tudlak vigasztalni, hogy a helyzet csak jobb lesz!

2018. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. aug. 18. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebben a korban ez természetes, hiszen eddig az életed minden területén a szüleid döntöttek helyetted. Legtöbbször észre sem vetted, hogy döntéskényszerben vannak, mert általában flottul megy minden.

Ahogy telnek majd az évek, egyre többször kerülsz döntéshelyzetbe, és lassan megszokottá, napi rutinná válik majd.

2018. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!