Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csomó mindenkit miért...

Egy csomó mindenkit miért olyan könnyű felbosszantani?

Figyelt kérdés
Legalábbis a környezetemben nagyon sok hirtelenharagú ember van akikkel vigyázni kell mert hamar bedühödnek és ugranak
2018. aug. 20. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha erre a viselkedés mintára fókuszálsz akkor ezt fogod látni, ha más mintára akkor egy idő után azt!

Nem fekete-fehér a világ sem az emberek!

2018. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyre frusztraltabbak az emberek, ne csodalkozz
2018. aug. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó kis környezeted lehet.

Az is,aki bosszantja a másikat,meg az is,aki egyből a bedühődést,meg az ugrást találja megoldásnak.

Érdekes módon az én környezetemben például nincs ilyen,sem a munkahelyen,sem otthon,és sem az ismerőseim körében.

Egyébként meg amit látsz a környezetedben,annak a fele kihaénnem hősködős műbalhé.

2018. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Általában véve ilyenek szerintem az emberek. Legalábbis én ezt tapasztalom.

Egyfelől szerintem a mai világban senkinek sincs nagyon biztonságérzete. Lehet hogy nem kell attól tartani hogy bárki rám rúgja az ajtót és megver, de az emberek nagy része hónapról hónapra ér. Állandóan feszültek és annyira hozzá vannak szokva hogy ha valaki veszélyezteti őket akkor oda kell bszni hogy nehéz meglátni azokat az eseteket amikor nincs szügség erre.


Emellett pedig a frusztráció. Az agresszivitást valahol le KELL vezetni. Íróasztal mögött nem lehet. Konditerembe eljárni nem mindenkinek van pénze vagy ideje. Sokan nem is tudják mennyi indulat gyűlt fel bennük míg ki nem jön hírtelen.

2018. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A hirtelenharagú embereket, nyilvan azert könnyű "felhúzni", mert hirtelenharagúak.
2018. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk, azt en is tapasztalom, hogy mintha egyre többen lennének.
2018. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert frusztráltak az emberek.
2018. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is tapasztalom. Sokakban tényleg csak gyűlik a frusztráció, ki nem adott feszültség, aztán egyszercsak csattan az ostor, tobbynir valaki ártatlanon.
2018. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem speciel kevésbé zavarnak a hirtelen haragú emberek, mint a haragtartók. Utóbbitól falra mászok.
2018. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!