Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Total Commander hosts nevű...

A Total Commander hosts nevű fájl-ában a jegyzettömbben letiltottam egy csomó oldalt a neten. Ha párom keresi ezeket az oldalakat és nem találja, akkor neki könnyű visszacsinálni az egészet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Próbáltam másféleképpen is, az internetbeállításoknál a Tartalom fülnél a "Szerencsejáték ábrázolását" korlátozni. Aztán rákattintottam az "Alkalmaz"-ra, de nem történt semmi, pedig jelszóval is levédtem, hogy csak én férhessek hozzá. De ugyanúgy megnyitja a póker-oldalakat, vagy pl. a szerencsejatek.hu oldalt is. Mit rontottam el? Sürgős segítséget várok. Előre is köszi!
2010. dec. 19. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

a böngésző nem igazán tudja eldönteni, hogy melyik oldalon van szerencsejáték, a total commandernek nincs köze hozzá, minden appletet pedig mégse tilthatsz le, mert úgy nem lehet netezni.

és ha játszani akar, meg fogja találni a módját, két kattintással letölt egy új böngészőt, ezt így nem lehet megoldani.

2010. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 vagyokakilehetek ***** válasza:

ha szerencsejáték függő a párod akkor semmiféle ilyen trükkökkel nem fogod tudni megakadályozni hogy valami úton hozzáférjen az adott oldalakhoz.


ha játék függőség betegség. és kezelést igényel.

fordulj orvoshoz kérj tőle segítséget hogy a párod kezelését megbeszélhesd vele. és legfőképp a párodat vedd rá hogy vegye igénybe a segítségedet ha egyáltalán még szeret. ha mindezek nem segítenek akkor gondolkozz el rajta hogy van e értelme a kapcsolatnak.


nagyon sok kapcsolat tönkre ment már egy játék vagy bármilyen más miatt függő ember végett.



ezek után már csak annyit


Boldog Békés Karácsonyt.

2010. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, hogy Ubuntu is van a gépen, nemcsak Firefox és az Ubuntut nem nagyon ismerem. Hogy ott hogy lehet letiltani, azt szeretném tudni.
2010. dec. 19. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg lehet itt is csinálni, csak éppen minden megoldást meg lehet kerülni/vissza lehet csinálni.

Beindulna egy "ki ért jobban a linuxhoz és az internethez" verseny, amit egyrészt nem biztos, hogy megnyernél, másrészt nem biztos, hogy jót tenne a kapcsolatodnak...

2010. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok már meg nekem, hogy az Ubuntut hogy törölhetem le a gépről? Ugyanis az Ubuntun pókerezik.
2010. dec. 20. 10:59
 6/6 anonim ***** válasza:
És hogyan akadályoznád meg, hogy visszarakja? Rossz helyen keresed a megoldást.
2010. dec. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!