Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék komolyabb lenni?

Hogyan tudnék komolyabb lenni?

Figyelt kérdés
Egy elég jó multinál dolgozom gyakornokként, jelen pillanatban még egyetemista vagyok, a felettesem már nagyon jó pozícióban van, azonban úgy érzem, hogy én nem vagyok oda elég komoly ( nagyon sok dolgot elviccelek és igazából tényleg, folyamatosan mosolygok ) viszont ezen változtatni szeretnék.. illetve az a baj, hogy ezt a munkán kívül is észre veszem, mikor megyek mondjuk a konditerembe, ott elszórakozok a recisekkel míg az edzés előttimet megiszom... mit csináljak? Hogyan kezdjem?
2018. aug. 21. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell megvaltoznod. Meg is jatszhatod.
2018. aug. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok fajta vezetési stílus van és helye annak is ha vidám vagy.


A karrier szempontjából a komolyság az ott kezdődik, hogy megbízható vagy. Ha feladatot kapsz, akkor 110%-ot nyújtasz és mindig lehet rá számítani, hogy a kiadott munkát időre elvégzed hiba nélkül. Ha ez meg van akkor "komoly" vagy annak ellenére, hogy elszórakozol a recisekkel.

Viszont ha erre nem vagy képest akkor hiába vagy savanyú alkat fapofával, nem leszel megbízható komoly ember.

2018. aug. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne kezdd el sehogy, majd elkezdi az élet.

Én is ilyen voltam. Bár ilyen is maradhattam volna!

2018. aug. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
EQ. Fejleszthető. De ez abszolút jó pont hogy tisztában vagy a viselkedéseddel.
2018. aug. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretném megjátszani, érzem, hogy a mostani viselkedésem végett sokan gyereknek nézhetnek még, annak ellenére, hogy egyébként külsőre meg elég férfias vagyok, ezért mindenképpen szeretnék változni, elkezdek figyelni arra, hogy mit, hogyan csinálok, de amint nem figyelek rá eléggé, azt veszem észre, hogy “ na ez megint adott egy indokot, amiért gyereknek nézhetnek “ és én ezt egyáltalán nem szeretném.


Egyébként a rám bízott feladatokat mindig elvégzem, most a legutóbbi projectem kiemelkedően jól sikerült és nagyon jól tudtam irányítani a csapatomat is.


Véleményetek szerint hogyan kezdjek bele a változásba? Érzem, hogy a felelősség egy kicsit változtatott rajtam, de nem eléggé, nekem ez nem elég

2018. aug. 21. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!