Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dj szeretnék lenni. Letöltötte...

Dj szeretnék lenni. Letöltöttem egy komolyabb studiot, de ahoz hozzá sem tudok szagolni, és ezért gondoltam felteszek itt egy kérdést. Többi a lent!?

Figyelt kérdés
Na, tehát megpróbáltam valamit alkotni egy komolyabb programban, de hát az nekem olyan mint halottnak a csók. Érdeklődni szeretnék, ti milyen programokat ajánlanátok nekem, mint egy kezdőnek, amin meg lehet tanulni az alapokat, hogy később azért legyen valamilyen fogalmam, mi merre és hogy. Nagyon megköszönném a mihamarabb érkező válaszokat!
2015. márc. 25. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Virtual dj kezdésnek talán.Az a baj hogy annyira összetett és egyben egyszerű hogy magadtól sokat nem fogsz tanulni.Ha van valaki a környezetedben aki műveli ezt a műfajt attól egy hét alatt többet tanulnál mint magadtól egy év alatt.Nem árt tisztában lenni a zenei alapokkal,rengeteg úgymond dj van aki ritmusra rak két zenét élőben lódobogás nélkül de sajna ez nem elég.Hülyegyerek zenéknél meg tök mindegy ezért van ebben a műfajban ennyi dj.Less a kicsiktől és tanulj a nagyoktól ha van zenész ismerősöd tanuld meg tőle legalább az alap ritmusok szabályait.Ha ezekkel tisztában leszel akkor gyakorolj gyakorolj......
2015. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit töltöttél le?
2015. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!