Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban sovány lennék?

Valóban sovány lennék?

Figyelt kérdés

26 éves srácként 176-178 centimhez vagyok átlagban 64-65kg, most a hőség miatt is alig ettem huzamosabb ideje így 63 vagyok, azt hozzátenném hogy ezelőtt 2 évvel aktívan foglalkoztam súlyzós edzéssel 1 év alatt sikerült felmenni napi 3 kajával 75kg felé is, de nem nagyon figyeltem arra hogy mit eszek, jöhetett ebéd előtt energiaital, sütemény, tehát az emésztőrendszeri problémát kizárhatjuk, jelenleg 2 főtt étellel, mellé vackokkal elvagyok, jövök megyek, de mozgás nélkül nem tudok jelentősen meghízni, csak ilyen 63-65kg közt mozgok.


Szemléltetésként kb hozzá hasonló vagyok

[link]


2018. aug. 21. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:

én jól érzem magam 194cm/75kg-mal..

nem korlátoz semmiben..

2018. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hallottam ilyet hogy ahány centi vagy és annál 100-al kevesebb kg akkor vagy az a “pont jó” szinten. Eddig akiknél kb pont ennyi volt azokon tényleg azt láttam hogy teljesen jó.
2018. aug. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem atlag lehetsz bar en lanykent a 168 centimhez vagyok 68 kg
2018. aug. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen... van olyan ismerősöm, 185 centis és 65 kiló :D


Zabál, gyúr, de kb. mint halottnak a csók.

2018. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az ahány centi minusz 100 az ideális testsúlyod csacskaság szerintem; 157 cm magas vagyok és amikor 57 kg voltam, dundinak láttam magam és család illetve kollégák is tettek megjegyzéseket, hogy kezdjek tornázni és fogjam vissza az evést
2018. okt. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!