Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elég hosszú a történet, előre szólok.

Igazából a családomról lesz szó, de mégsem a család kategóriát választottam, mert itt inkább az emberi tulajdonságaikon van a hangsúly.

Szóval: A szüleim elváltak kb 13 éve. Apukám összeköltözött egy nővel. Legyen Kati. Kati szimpatikus volt, sokat jártam hozzájuk, illetve heti 1 alkalom, de attól függött, hogy ki mikor ért rá.

Született egy kislányom, 2 éves. Mióta megszületett többet jártam hozzájuk, apukám igényelte, nagyon szerette(nem volt érzelmes típus, de azért láttam rajta)

Apa sokat volt otthon egyedül, mert nyugdíjas lett, Kati eljárt dolgozni.

Apukám lebetegedett, hasmenéses járványra hivatkozott, volt, hogy 3 hetente találkoztunk, amikor jobban lett.

Voltak kimaradások, de meghívott ebédre, Kati főzött.

Jó, örömteli találkozás volt, unokázás stb.

Majd--teltek a hetek, semmi hír róluk, telefont nem veszik fel.

Nyomultam, hívtam..féltem.Mi lehet a baj. Felvette, azt mondta lábműtéte volt,jól van, hív ha meggyógyult.

Nem zaklattam, vártam. Megint teltek a hetek..

Meguntam, nem vette fel!

Körbetelefonáltam a rokonait, mamámat.

Mamám bevalotta, hogy apa halálos beteg, rákos.

Tudták fél éve, nekem nem szóltak.

Azt is elmondták, hogy mikor ebédelni hívtak a gyerekemmel, Kati azt mondta, hogy megettük az ennivalójukat. Ez nem volt igaz.(2db töltött káposzta)

Hívogattam apát, már nem vette fel. Hívtam a testvérét, aki elmondta, hogy már kórházba került, január óta tudják, hogy beteg, de nem szóltak.

Nem lett volna jogom tudni, hogy apám meg fog halni? hogy ott lehessek vele?? Hogy az unokájával is lehessen még??

Utolsó két hetében láthattam, de szerintem meg sem ismert. Jogom lett volna beszélgetni vele, nem?? Amikor jól volt.

Mert pont az utolsó 2 hétben nem volt magánál.

Kati elég érzéketlennek tűnt sokszor, nem érdekelte, hogy sírok, sőt, senkit.

Januárban tudták meg, februárban elvetette magát Kati feleségül. Ezt sem tudtam.

Betegen ráírt mindent az apám.

Eddig kati nem akart hozzámenni, hirtelen kedve támadt, amikor megtudta, hogy meghal?

Minden az apámé volt..Katinak semmije sem volt.

Jó, ők tudják/tudták.

Hogy dolgozzam fel, hogy apám meghalt, úgy hogy egyszer csak erős karakán ember, nem is látzott rajta,illetve ugye egyre kevesebbet láthattam.

2hét alatt annyi minden történt, és akikről azt hittem szeretjük egymást, kiderült, hogy számítóak, utálnak minket.

Nem hiszem el.


2018. aug. 22. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Ez valami ÉNB script?
2018. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

56 évesen halt meg nemrég. A temetésre sem jöhetett senki, barátai sem..Kati így döntött.


Én 27 vagyok. Soha nem kértem tőlük semmit, megvan mindenünk, dolgozok stb.

Csupán apát akartam, és a kislánynak nagypapát.

2018. aug. 22. 11:33
 3/13 anonim ***** válasza:

Pedig Kati csak a javát kívánta..bizonyos értelemben

Olyan meg nincs, hogy nem jöhet el valaki valaki temetésére

2018. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De nem engedte,hogy megjelenjen akárhol a gyaszhir. Se ujsag,se net,semmi.

Csak másnap.

Elég szégyen,hogy tobbet jelent egy nő. Aranyásó volt mindig is.

Levágták apukám labujjat,kati levezetetett apával egy 10 oras autoutat,mert ő menni akart..műtét után.

Később a lábát is levágták,én azt sem tudhattam.

2018. aug. 22. 11:49
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

*Betegen ráírt mindent az apám.


Ez simán megtámadható, szerezz egy jó, nem korumpálható orvosszakértőt,aki be fogja bizonyítani, hogy nem volt beszámítható állapotban a betegségéből kifolyólag, mert esélyes, hogy kijátszott téged a nő.


A hazugságokra meg ne adj, direkt kavarja a ...az általad írt személy.


*iderült, hogy számítóak, utálnak minket.


Katika igen, de nem az apád.

2018. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

*nem volt beszámítható állapotban a betegségéből kifolyólag,


Erős morfiumkezelésnél amit a végstádiumosok kapnak, már jogilag nem beszámítható az illető


Szóval a helyedben Katikát úgy megtáncoltatnám, hogy megbánná még a születése pillanatát is.


Ráadásul, ahogy bebizonyosodik az igazság, útána simán csalással és okirathamísítással fel lehet jelenteni.


Nem véletlenül nem engedte a liba, hogy a gyászhír megjelenjen sehol, mert nem csak veled, hanem szerintem más emberekkel is masszívan sáros és félt a bukástól.

2018. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igazából nem hagyott rank semmit,nem érdekel, de valahol mégis bánt,hogy ez a nő így befolyásolta,esetleg tiltotta.

Menjek bele az örökség dologba? Hogy kezdhetnék bele?

Igen,hülyének néz,mert tudta,hogy visszafogott vagyok,soha nem kértem semmit,nem emlitettem soha semmit.

Nem lesz feltünő,hogy mindent megkapott,ház autó biztositas stb? Komolyan ez a törvény,hogy egy idegen nincstelen kap mindent? Én a lánya, szerettem,ram nem gondoltak és a kicsire?

Minden nap hányok,rosszul vagyok,mert belegondolok,hogy csak nem szerethetett apám,pedig olyan kedves volt. Az utolsó hetében nem köszönt,rámnézett,de semmi. A nöhoz beszélt..

A nőnek 3 gyereke van,az egyik él vele,23éves. Nem dolgozik,apa tartotta azt is. De hogy ilyen érzéketlen velem szemben,ha van gyereke,és tudhatná,hogy ez mennyire fáj,hogy apa nélkül maradtam.

Most éli világát,jól eltűnt,le se sz..ar.

Minden titkot őríz, nem mesél semmit.

Pár hónap alatt leforgott minden. Én meg gondolkodom a részleteken,mikor mi történhetett.

Már abban sem hiszek,h ápolta.

Mit csináljak? Hagyjam? "Fogadjam el",h apám vakon bízott benne,titkolóztak,majd neki adott mindent, vagy harcoljak azért,hogy a verszerinti gyereke vagyok? Elég sz.rul hangzik..mintha a pênz érdekelne,pedig nem. Írásban lehet ugy tunik...

Elnézést,zavaros.

2018. aug. 22. 12:56
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi,igazad lehet.

Azóta megtudtam,hogy ingatlanozással is csalt,nem adta át a házakat,de a pénzt eltette.

6milliós kocsit kért,a lánya is kapott.


Valamit nagyon tudhatott..


Ha ügyvédet fogadok,utána tud járni,hogy pontosan mi van a végrendeletben?

2018. aug. 22. 13:02
 9/13 anonim ***** válasza:

*Igazából nem hagyott rank semmit,


Ilyenkor szokott nagyon nagy meglepetés lenni, ha az elmúlt 15 év teljes banki forgalmát bekéreted az öüsszes nevén lévbő számláról, és mindazokról a számlákról is, amihez neki bármilyen köze volt, akár mint társtulajdonos, akár bármi jogcímen.


Ezt egyébként a bankok mindig kiadják másolatban.


20 évre visszamenőleg tudtam én is bekérni dolgokat egy másik ügyből kifolyólag.Igaz, beletelt pár hétbe mire megküldték. Simán minden további nélkül kiadták.


Szóval vedd a fáradságot és menj utána.

2018. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9+ Ne ijedj meg, neked nem kell tudnod a számlaszámokat. Azt kiadja a bank neked is, de a bíróságnak ha elindítod a pert akkor végképp.
2018. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!