Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen magasságnak számít ez?

Milyen magasságnak számít ez?

Figyelt kérdés

183-4 cm vagyok kb., ez elvileg az átlagnál magasabb, mégis rengeteg nálam magasabb embert látok nap mint nap. Még nőket is elég sűrűn. Manapság olyan magas mindenki.

Szerintetek?


22/F



2018. aug. 22. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Én azzal is megelégednék, ha 5 centit adnál :"D

Számomra baromi magas vagy. Én 152 cm vagyok

21/l

2018. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
34%

Érdekes, én is megfigyeltem már hogy mindenki meglepően magas, de hogy ez mitől lehet, azt nem tudom.


A 183-4 cm szerintem teljesen normális. Én is kb. ennyi vagyok.


16/F

2018. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem js teljesen átlagos a magasságod, férfiként.

Én 159 vagyok, igaz, lány, (nem fogok már nőni) de nálunk kb ez sztm átlagmagasság, rengeteg hasonló magas lányt látok, persze vannak magasak is, de nem érzem, hogy emiatt annyira elütnék a többi embertől.

2018. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Átlag feletti magasság. A magyar férfiátlag 177 cm elvileg. Gyakorlatilag még én is gyakran látok velem egymagasságú vagy magasabb embert, pedig én 190 cm vagyok. A táplálkozási szokások megváltoztak, az összetevőkről nem beszélve. Az agy kémiája meg van bomlasztva a sok adalékanyaggal, ami az endokrin rendszerre gyakorol igen nagy hatást. Mit gondolsz, miért van manapság olyan sok pajzsmirigy beteg is? A növekedési hormonra szintén nagy hatással van a kajákban lévő adalékanyag. Ezért egyre magasabbak az emberek és sok kamaszlány simán kinéz 17-18 évesnek is.
2018. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 nemaRendőrség ***** válasza:

187 vagyok.

Itthon viszonylag magas(legalábbis tömegközlekedésen stb), kimentem Belgiumba, Hollandiába és kb törpének éreztem magam. Nők voltak velem egymagasak, férfiak lazán 2 méteresek

2018. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
na igen, en is 187 vagyok, mégis csomó nálam magasabb embert látok. én tényleg azt hittem, h magasnak számítok, mert a suliba mindig én voltam a legmagasabb. bár néha akit magasabbnak látok, ha közel jön azért én vagyok a magasabb, de ja, sok magasabb van nálam
2018. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

159cm vagyok 14évesen álltam meg a növésben igy 7évd vagyok kis hobbit.

Meglátogattam volt osztályfőnökömet általánosból...hát a másodikos 9-10éves kislányok egy fejjel magasabbak nálam... Még szerencse hogy nagy gömbökkel dobott meg a természet, de még így is 16nak néznek 21évese mert a másodikosok nagxobbak nálam

2018. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
170es pasi vagyok és pont leszarom, hogy egy akaratomtól semennyire sem függő tulajdonságom alapján más mit fog gondolni rólam.
2018. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ki kérdezett törpilla?
2018. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van egy teória, miszerint nabyon sok hormon jut az élővizekbe. A hormonokat sajnos nem tudja kiszűrni semmi sem teljes tökéletességgel. Az állattenyésztésbe nyomják a testnövesztő hormont, ez bizonyos kombinációkban az emberi szervezetre is hat, így nő az átlagmagasság, ahogy a sok meddőség és nemzésképtelenség pedig attól van, hogy irgalmatlan sok fogamzásgátlót pisilnek ki és az élővízből visszamegy az ivóvízbe.

Tehát ezek az okok.


Amúgy meg a testmagasság csak egy adat, semmi több. Amíg valaki nem törpenövésű, vagy életképtelenül magas, addig totál mindegy.


Én 170cm-s férfi vagyok, soha semmilyen komplexusom nem volt a magasságom/alacsonyságom miatt.

2018. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!