Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyit számít, hogy...

Tényleg ennyit számít, hogy kiben milyen vér van?

Figyelt kérdés
Van bennem 25% szerb vér és 6-7% belarusszi vér. És én nem tudom, hogy miért de nagyon szeretem a keleties dolgokat. Sokszor voltam már Kelet Európában és nagyon tetszik nekem a hely. Magyarországon kb mindenki magyar vagy amerikai zenét hallgat, de én pedig csak oroszt. Szerintetek ez azért van mivel van bennem egy jelentős szláv vér? Mert észrevettem, hogy akik nem magyarok vagy csak kevés részben (de Magyarországon élnek és magyar anyanyelvűek) azok teljesen másképp viselkednek mint egy sima magyar ember.

2018. aug. 18. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Koztudott hogy magyarorszagon csak 2 fele ember letezik.
2018. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Igen. Kimutatható, hogy akiben van 6-7% belaruszi vér az csak orosz zenét hallgat és imádja.


Degenerált-e vagy?

2018. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 és mi az a 2 féle ember?
2018. aug. 18. 17:20
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 nagyon szépen köszönöm a válaszodat, sokat segítettél, nagyon kedves jó ember lehetsz :)))
2018. aug. 18. 17:22
 5/9 he84 ***** válasza:
100%
Az hogy ki milyen zenét, vagy egyebet szeret, inkább ízlés és információ kérdése.
2018. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Mert észrevettem, hogy akik nem magyarok vagy csak kevés részben (de Magyarországon élnek és magyar anyanyelvűek) azok teljesen másképp viselkednek mint egy sima magyar ember." - Számít...csak politikailag nem korrekt ezt hangoztatni.

A politikában minden állampolgár magyar, aztán meg vannak nemzetiségek és azon belül kiemelten dédelgetett nemzetiségek....

Egyébiránt meg én is észrevettem, azt amiről a kérdésed szól.

2018. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ez csak annyiról szól hogy tudatában vagy a származásodnak, és ezért szereted a keleti dolgokat, mert tudod hogy oda is tartozol. Ha nem tudnád, valószínűleg semleges lennél a dolog iránt.
2018. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
És hogyha én a reggaet meg az afro-amerikai rapet szeretem akkor afrikai vagyok ? Szerintem nemigazán...
2018. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Anyukám családja valamilyen szinten német és én meg utálom a német nyelvet... Az oroszt meg imádom. A németek, meg az oroszok meg sosem voltak jóban...
2018. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!