Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy szemből...

Miért van az, hogy szemből normálisan néz ki az arcom, oldalról meg mintha egy torzszülött lennék?

Figyelt kérdés

Lány vagyok mellesleg..Szóval szemből szerintem nincs különösebb baj az arcommal, de oldalról nagyon undorítóan nézek ki. Először is nagy az állam, meg a homlokom is lapos...Mióta csak az eszemet tudom, gyűlöltem magam ezek miatt és utálom, amikor a hátam mögött hallom, hogy szólnak nekem és hátra kell néznem és attól félek ilyenkor, az emberek elborzadnak, hogy milyen fejem van már oldalról..Fiúkkal se merek ismerkedni emiatt.

Arra meg nincs pénzem, hogy megplasztikáztassam magam. Van még valaki hasonlóan, mint én? És szerintetek jogos a félelmem, hogy undorítónak gondolnak mások emiatt, vagy a többi ember észre se veszi ezeket?


2018. aug. 24. 02:17
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Én sem szeretem magam oldalról nézni:D
2018. aug. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert te 99%-ban szemből látod magad, azért fura a más perspektíva. Mindenki más 360°-os szögben lát, ezért másnak nem vagy fura oldalról sem, hidd el.
2018. aug. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

kb mindenki így van, csak valaki jobban valaki kevésbé

én sem birom, az oldalsó képeket videokat amiket magamrol látok nqgyon gáz

de hidd el h csak magadnak számít ennyire, mások akik sokszor látnak mindenféle szögből nekik fel sem tűnik

csak neked aki általában csak szemből látod magad

nyugi nem olyan vészes az ügy, nyugodtan pasizz ismerkedj légy boldog

2018. aug. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

rengeteget agyaltam ezen, mivel sokakat érint..

azt sejtem, hogy a szépséget 90%-ban szemből állapítjuk meg, ezért is nézünk a fényképezőbe, ezért ülünk szembe egymással ha ketten beszélünk, ezért van első csók előtt az a farkasszem effekt és sorolhatnám..

ugye az arcszimmetria amit keresünk és azt csak szemből találjuk meg, szerintem innen a profil súlyozása..

figyeld meg hozzád hasonlóan működő emberek fejét (akár színészek is járnak ilyen cipőben) és rájössz, hogy keveset számít az oldalnézet

2018. aug. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak te ítéled így?


Amúgy nálam ez többnyire fordítva szokott lenni, gyakran nem szeretem az arcomat szemből, de oldalból mindig sokkal jobb.



Már bocs, de ha mások nem tettek rád megjegyzést, akkor nem értem, hogy miért izgulsz. Szerintem több, mint valószínű, hogy mások észre sem veszik ezeket, csak te reagálod túl ezt jó dolgodba...

2018. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 he84 ***** válasza:
Szerintem is túlreagálod ezt kérdező, főleg ha még nem kaptál beszólásokat emiatt. Nyugi és fogadd el magad. Amúgy nekem se tetszik, ha oldalról látom a fejemet, de azért nem vészes és nem aggódom túl.
2018. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
En is igy erzem, de csak kepzeled...
2018. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...de amúgy beszóltak már jó páran emiatt..
2018. aug. 24. 12:08
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Nálam meg pont fordítva van. Oldalról jól nézek ki, de szemből meg nagyon rondán. És a legrosszabb hogy oldalról ritkábban látom magam mint szemből a tükörben. Szóval te még jól is jártál kedves kérdező.

Ráadásul én is lány vagyok, szóval az önbizalom mint fogalmat még csak hírből se hallottam.

2018. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 he84 ***** válasza:
Akkor ne fogalalkozz azokkal kérdező, akik emiatt beszóltak, nézd őket levegőnek. Az ilyenek felszínesek és érzéketlenek, akik nem érdemlik meg a figyelmedet.
2018. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!