Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki akkora...

Hogy lehet valaki akkora szemét, hogy miután lepattintottam körbemitogatja és elküldözgeti mindenkinek a Messenger beszélgetésünket?

Figyelt kérdés

Az új barátnője, a haverjai, mindenki látta... Pedig ő kérr meg direlt, hogy ne momdjam senkinek.


Ég a pofám rendesen.


2018. aug. 24. 12:11
 1/10 anonim válasza:
44%
hát ez a pofátlanság netovábbja. A személyes messenger beszélgetés kettőtökön kívül senki másra nem tartozik. Kérd számon, hogy ezt még is hogy a francba gondolta, hogy mások előtt így bejárat. Te is égesd le, tudod a kölcsön kenyér visszajár :D 16/F
2018. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Mondd neki, hogy feljelentetted. Kiadott információkat, amikhez nem járultál hozzá.
2018. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
85%

Harmadikként belecsöppentem egy kapcsolatba. A fiú, miután bevallotta, hogy mi történt kettőnk között, az összes beszélgetést megmutatta a lánynak. Ami nem zavart volna, de olyan dolgokat is elmondtam neki, ami nem tartozik másra (családi pl.).


Szóval megértem, mit érzel. Ha úgy érzed lehet, beszéld meg vele. Ha úgy érzed nem, akkor viszont hagyd az egészet (vagy tiltsd le, és akkor nem látható, ki írta).

2018. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Neki kéne szégyenkeznie, nem neked.
2018. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
A múltkor mar kiírtad ezt es már otf is kiderült hogy te is szemét voltál. Mar pontosan nem emlékszem hogy volt de volt ilyen kérdésed.
2018. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez így van, ahogy leírod, akkor az illető sajátmagáról állít ki ezzel szegénységi bizonyítványt, mások sem fognak benne bízni túlságosan, ha - mint egy kisgyerek - valakire megharagszik és ezért privát beszélgetéseiket mutogatja...
2018. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Mindennapos dolog,utólag semmit nem tudsz tenni.De leginkább intim képeket szoktak mutogatni,nekem is sok haverom mutogatta már az ilyen olyan ribijei képeit ,vagy hogy mit írt azt a szerencsétlen :D Máskor óvatosabb leszel mit írsz és kinek.
2018. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha lepattintottad és nem írtál neki semmi olyat, amiért szégyenkezned kéne, akkor miért érdekel egyátlalán, hogy ki olvassa? Ha ennyire zavar, akkor az csak azért lehet, mert a te viselkedésed sem volt rendben.. Engem aztán nem érdekelne, kinek mutogatja valaki az olyan üzenetemet, amelyben visszautasítom a közeledését..
2018. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Hát egy lepattintás nem éppen a legszebb módon szokott lezajlani, ezért gondolom írtál olyat, amit egyébként nem is írnál ha a másik nem idegesített volna fel. És aki nem hülye, ezt tudja. Emiatt ne égjen az arcod, nincs miért. Ez inkább ránézve ciki, de ezt már nem én írom le először, így remélhetőleg elhiszed.
2018. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én aztán nem küldözgettem neki képeket, fordítva viszont igen... Én tudnám mutogatni...


Ja hát kb. ez a helyzet...


"Mit írt neki az a szerencsétlen", ja hát kb. ez a helyzet, pedig nem akartam bunkó lenni,pont ez volt a baj

2018. aug. 24. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!