Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól cselekedtem? Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól cselekedtem? Nagyon szemét voltam?

Figyelt kérdés
Van egy srac a suliban, akinek megtetszettem nagyon (egy evvel idosebb, szerelem volt elso latasra az o oldalarol). Az osztalytarsaimtol erdeklodott rolam (nevem stb.) Masnap volt nonap, es bar soha nem beszeltunk, nem ismert, hozott nekem viragot, nagyon aranyos, udvarias volt velem. Azutan minden szunetben nezett, probalt a kozelemben lenni, majd felvett messengeren, sokat beszelgettunk, kedves volt nagyon majd elhivott korizni. Mivel nagyon megfaztam sajnos nemet kellett mondanom. Azutan ket hetig minden nap beszeltunk messengeren, kozben szunetekben is setalgattunk, dumaltunk (az egesz suli azt hitte h jarunk). Viszont most volt ez a kek balna jatek panik, es olyan pletykak terjengtek rola h jatszik. De nem volt igaz. Viszont azt mondta mas ilyen jatekkal jatszik, majd kesobb letagadta. Kis ido utan megkedveltem, es megkerdezte, h jarnek-e vele. A sok bizonytalansag miatt, meg hogy nem nagyon tudtam bizni benne (meg amugy sem tetszett annyira) nemet mondtam. Akkor o elkezdte az onsajnalatot, majd kezdett burkoltan zsarolni, hogy "lehet hogy a kek balna jatek nem is olyan rossz", meg hogy ha igy folytatodik elkezdi.Na ezen kiakadtam es megirtam, hogy ne zsaroljon,mert ha valtoztatok nem ettol fogok valtoztatni a dontesemen. Majd kibekultunk, de mergeben a baratnoimnek nem tul szep dolgokat mondott rolam (persze semmi sem volt igaz) . Majd mikor megtudta, hogy megtudtam, probalt tobbszor is bocsanatot kerni tolem,de a sok zsarolas meg hamis allitas miatt nem hagytam. Nem beszeltunk tobbet. Egy het mulva felhivott. Nem vettem fel, majd ramirt, hogy ne haragudjak ra ( ekkor is belem volt zugva). Mondtam neki, hogy az nem olyan egyszeru. Nem irt vissza, azota semmit nem beszeltunk,rengetegszer nez engem ennek ellenere, nagyon zavar. En probalom kerulni, mert meg haragszom ra , o meg megint a kozelemben akar lenni. Jol cselekedtem? En nem ilyen veget akartam, o rontotta el...

2017. jún. 17. 17:45
 1/6 A kérdező kommentje:

bocsi hogy hosszu lette, az ekezetekert is, de nincs magyar billentyuzetem

elfelejtettem:13/l

2017. jún. 17. 17:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Akarsz tőle valamit? Ha nem, akkor miért számít neked más véleménye? Te tudod, hogy nem, de ha azt írjuk, hogy "milyen szemét vagy, én a helyedben már lefeküdtem volna vele" akkor megteszed? Vagy mi? Te tudod, te voltál ott, ettől a leírástól mi még nem ismerünk se téged, se őt. Szerintem nem voltál szemét, de ez csak a te oldalad.

És egy tipp: ne pletykák alapján dönts emberről.

2017. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem voltál szemét, és azt tetted ami helyes volt. Nagyon jól kezelted a helyzetet, sokan ilyenkor inkább belementek volna egy kapcsokatba :/
2017. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted! Soha de soha ne menj bele olyasmibe, amit csak zsarolás miatt vállalsz.
2017. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elején szerintem abszolút helyesen cselekedtél, hogy nem adtad be a derekad a zsarolásnak, respect neked. Most azért én megbocsátanék neki, akkor is, ha nem igazán méltó rá. Nem éri meg haragban lenni senkivel.
2017. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

#5

Tudom, én is nagyon utálok haragban lenni bárkivel, amikor megkeresett többször, hogy bocsánatot kérjen én meg elútasítottam, utólag bántam, majd mikor rámírt megnyugodtam, hogy van még esély, aztán megint ugyanaz lett...pedig nagyon jó barátok lettünk rövid idő alatt, én sem akarom ezt csakúgy eldobni....bár lehet, hogy már megtörtént...várjam, míg keres? Vagy én tegyem meg az első lépést? Bár engem bántott meg, nem én kéne utána "fussak"... esetleg szept. elsején szülinapja lesz, várjam ki és akkor írjak rá, ha nem keres?

2017. jún. 18. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!